رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سرپرست وزارت صمت در مقابل فشارها برای یک انتصاب تسلیم نمی‌شود به گزارش خبرگزاری فارس، سید محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر با اشاره به خبر احتمال انتصاب محمدرضا تابش نماینده سابق مجلس به سمت مدیر عاملی «شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات» خاطرنشان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سرپرست وزارت صمت در مقابل فشارها برای یک انتصاب تسلیم نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، سید محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر با اشاره به خبر احتمال انتصاب محمدرضا تابش نماینده سابق مجلس به سمت مدیر عاملی «شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات» خاطرنشان کرد که سرپرست وزارت صمت قصدی برای تسلیم شدن در مقابل فشارها به‌منظور این انتصاب ندارد. 

متن توییت نماینده تهران در مجلس به شرح ذیل است: 

برای پیگیری، با سرپرست وزارت صمت گفتگو کردم. ضمن تاکید بر فشار برای این انتصاب، صراحتا مخالفت خود را اعلام نمودند و گفتند که قصدی برای تسلیم شدن در مقابل فشارها ندارند. به ایشان اطمینان دادم مجلس در این موضوع حامی ایشان بوده و شدیدا با انتصابات این‌چنینی مخالف است.

13990404000312 Test NewPhotoFree - سرپرست وزارت صمت در مقابل فشارها برای یک انتصاب تسلیم نمی‌شود

 

به گزارش فارس، برخی اخبار حکایت از آن دارد که سرپرست وزارت صمت قرار است محمدرضا تابش خواهر زاده رئیس دولت اصلاحات و نماینده سابق اردکان را به مدیر عاملی «شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات» منصوب کند. شرکتی که بنا بر ادعای برخی فعالان رسانه‌ای دارا‌یی‌اش بیش از چند ده هزار میلیارد تومان است. 

برخی شرکت‌های زیرمجموعه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات عبارتند از سهامدار چادرملو، گل گهر، فولاد ارفع، شهید قندی و چندین شرکت بزرگ فولادی دیگر.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  حجت‌الاسلام تویسرکانی: «سردار ابوحمزه» هر سرمایه ای داشت برای نظام و ولایت پای کار آورده بود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها