پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
سرپرستان دپارتمان های حقوقی و داوری فدراسیون فوتبال معرفی شدند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

سرپرستان دپارتمان های حقوقی و داوری فدراسیون فوتبال معرفی شدند

به گزارش جامعه نیوز:

 سرپرستان دپارتمان های حقوقی و داوری فدراسیون فوتبال معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، فاطمه گلستانی نیا به عنوان سرپرست دپارتمان حقوقی منصوب شد.
در این حکم آمده است: با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند ۷ ماده ۶۷ اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان حقوقی منصوب می شوید. امید است با تلاش مستمر سرکار عالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این دپارتمان، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می کنم.
گفتنی است، وی وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق است.
گلستانی نیا به زبان های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی تسلط دارد.

همچنین طی حکمی از سوی منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون، حسن کامرانی فر به عنوان سرپرست دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال منصوب شد.

در قسمتی از این حکم آمده است: با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند ۷ ماده ۶۷ اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان داوری منصوب می‌شوید. امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این دپارتمان، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می‌کنم.

وی دارای کارشناسی ارشد مدیریت تربیت بدنی و ورزش بوده و از سوابق ورزشی وی میتوان به کمک داور بین المللی فوتبال، حضور در المپیک، حضور در جام ملتهای آفریقا ۲۰۱۰ آنگولا، حضور در جام جهانی  ۲۰۱۰آفریقای جنوبی، حضور در جام ملتهای آسیا  ۲۰۱۱قطر، حضور در جام باشگاههای جهان  ۲۰۱۲ ژاپن، حضور در جام باشگاههای جهان ۲۰۱۳ مراکش، حضور در جام جهانی جوانان ۲۰۱۳ ترکیه، حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، بهترین کمک داور لیگ برتر فوتبال ایران به مدت ۷ سال، نامزد برترین کمک داور آسیابه مدت سه دوره، کمک داور دربی پایتخت در ۷ بازی، شرکت در سمینار داوران نخبه آسیا بیش از ۱۳ سال، شرکت در سمینار داوران فیفا ( سوئیس) سه دوره، شرکت در سمینار داوران فیفا (اسپانیا)، شرکت در سمینار مدیریت و برنامه ریزی تشکیلات داوران آسیا، شرکت در سمینار مدیریت داوری AFC، شرکت در سمینار مدرسین فیفا ( فوتورو)، دریافت بیش از ۳۰ گواهینامه از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در زمینه داوری، نظارت، مدرسی و مدیریت داوری، ناظر و مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا، ناظر و مدرس فیفا، عضوکمیته داوران فدراسیون فوتبال، رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی دانشجویان، عضو کمیته انضباطی فدراسیون جهانی دانشجویان، ناظر و مدرس فدراسیون فوتبال اشاره کرد.

این خبر را هم ببینید:  روسیه ورود ۸ مقام اروپایی را ممنوع کرد

مراسم تودیع علیرضا سهرابی با حضور منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون و حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

انتهای پیام/