رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  «سرهنگ سهراب اصغرزاده» فرمانده تیپ ۲۳۰ ارتش در گلستان شد  به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، هادی حق‌شناس در آیین معارفه ارشد نظامی آجا در استان‌های گلستان و مازندران و فرمانده تیپ ۲۳۰ ارتش در گلستان با اشاره به رشادت‌های نیروهای مسلح در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 «سرهنگ سهراب اصغرزاده» فرمانده تیپ ۲۳۰ ارتش در گلستان شد

 به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، هادی حق‌شناس در آیین معارفه ارشد نظامی آجا در استان‌های گلستان و مازندران و فرمانده تیپ ۲۳۰ ارتش در گلستان با اشاره به رشادت‌های نیروهای مسلح در تمام صحنه‌ها اظهار کرد: نیروهای مسلح نه تنها در دوران جنگ درخشیدند بلکه در دوران پس از آن و در تمام حوادث و اتفاقات همیشه پای کار بوده و به عنوان اولین نفرات در صحنه‌ها حضور داشته‌اند.

وی افزود: شهیدان «صیاد شیرازی»، «قرنی»، «عباس دوران» و ده‌ها شهید سرفراز دیگر از ثمرات ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند که ما به همه آنها افتخار می‌کنیم.
استاندار گلستان گفت: امنیت و سلامت دو سرمایه ارزشمند است که اگر نباشند، قدر و قیمت آن دانسته می‌شود.
وی گفت: اگر امنیت به خطر بیفتد نه تنها دیگر کسی احساس آرامش نخواهد داشت بلکه سایر فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی نیز مختل خواهد شد.
حق‌شناس تصریح کرد: باید قدردان نیروهای مسلح باشیم.

در این مراسم از خدمات «امیر سعید عسگری» قدردانی و «سرهنگ سهراب اصغرزاده» به عنوان ارشد نظامی آجا در استان‌های گلستان و مازندران و فرمانده تیپ ۲۳۰ ارتش در گلستان معرفی شد.

14000209000746 Test NewPhotoFree - «سرهنگ سهراب اصغرزاده» فرمانده تیپ ۲۳۰ ارتش در گلستان شد

14000209000748 Test NewPhotoFree - «سرهنگ سهراب اصغرزاده» فرمانده تیپ ۲۳۰ ارتش در گلستان شد

انتهای پیام/۲۳۰۷/


این خبر را هم ببینید:  رونمایی از ترکیب الریان مقابل پرسپولیس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها