رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۶ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 23 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سرمدی: نمی‌شود نام گذاری سال را فقط در حد «نهضت بنریسم» داشته باشیم  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کیومرث سرمدی واله در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲ مهر) مجلس در کنار تحریم‌های ظالمانه دشمن مشکلات و مصائب منتج از تصمیمات غیر کارشناسی و حاصل از مدیریت‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سرمدی: نمی‌شود نام گذاری سال را فقط در حد «نهضت بنریسم» داشته باشیم

 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کیومرث سرمدی واله در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲ مهر) مجلس در کنار تحریم‌های ظالمانه دشمن مشکلات و مصائب منتج از تصمیمات غیر کارشناسی و حاصل از مدیریت‌های ناکارآمد داخلی، معیشت مردم و به تبع آن فرهنگ، اجتماع، مناسبات خانوادگی و تعاملات اجتماعی را دچار چالش‌های جدی کرده است، فلذا نه فرصت آزمون و خطا داریم و نه اجازه آن را.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمی‌شود فرمایش رهبری عزیز را در نام‌گذاری سال فقط در ایجاد نهضت بنریسم و آویزان کردن آن بر سردر ادارات خلاصه کنیم. وقتی رهبری عزیزمان امسال از تحول‌خواهی و تحول‌سازی صحبت کردند، باید مجلس اشاره‌ها را درک کند. یعنی در این ۴۰ سال در کنار گام‌های استوارمان در حوزه‌های امنیتی، دفاعی، فناوری و رشد علم که عمدتاً حاصل مدیریت انقلابی بوده است، در حوزه‌های بسیاری ما دچار مشکلیم و نیازمند تحول در مدیریت‌ها، ساختارها و همچنین تحولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هستیم.

وی افزود: چه ایرادی دارد از تریبون مجلس نمایندگان کارگران هپکو و آذرآب درد دل‌هایشان را بگویند، حتماً باید صدایشان را در اعتراضات خیابانی بشنویم و بعد هم تحلیل‌های پر از کینه و نفرت و دروغ رسانه‌های دشمن را داشته باشیم. چه می‌شود اگر تشکل‌های شناسنامه‌دار دانشجویی فرصت پیدا کنند از تریبون خانه ملت سخن بگویند، نقد کنند و مورد تفقد قرار بگیرند. ما هم در دانشگاه‌ها و کارخانجات حضور پیدا کنیم تا دیگر شاهد بر باد رفتن سرمایه‌های مادی و انسانی کشور نباشیم.

سرمدی خاطرنشان کرد: یادمان سید جمال الدین اسدآبادی در شهر اسدآباد نیمه کاره مانده و بیشتر شبیه یک مخروبه است تا یک یادمان. از وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی و گردشگری برای تکمیل این یادمان تقاضای ویژه دارم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس اظهار داشت: چهره شهر اسد آباد همان چهره ۳۰-۲۰ سال پیش است و عمران و آبادانی شهر نیاز به توجه بیشتری دارد.

وی افزود: ذوب‌آهن غرب کشور عملا سودی عاید مردم اسدآباد نکرده است. در این مجموعه اکثرا نیروهای غیربومی جذب شده‌اند و شاهد حضور مدیران و کارشناسان پروازی و غیربومی در آنجا هستیم.

سرمدی در پایان با اشاره به دیگر مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف همچون راه، کشاورزی و… از مسؤولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها