رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سرمدی: شبه مافیا مردم را برای دریافت خودرو از سه ماه تا دو سال منتظر نگه می‌دارد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کیومرث سرمدی نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۵ آذر) در جلسه علنی مجلس و در تذکر شفاهی اظهار داشت: آنچه که در صنعت خودرو در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سرمدی: شبه مافیا مردم را برای دریافت خودرو از سه ماه تا دو سال منتظر نگه می‌دارد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کیومرث سرمدی نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۵ آذر) در جلسه علنی مجلس و در تذکر شفاهی اظهار داشت: آنچه که در صنعت خودرو در طول سالیان گذشته رخ داده به هیچ وجه توجیه ندارد این در حالی است که عده‌ای با سفته‌بازی کام مردم را تلخ کردند و به نام حمایت از تولید ملی جلوی هر کاری را گرفتند.

وی افزود: شبه مافیا طوری شرایط را مهیا کرده که مردم برای دریافت خودرو از سه ماه تا دو سال منتظر هستند.

سرمدی گفت:‌پیشنهاد می‌کنم که فارغ از حرف بی‌عمل دولت در بحث خودرو برای مردم کاری جدی انجام دهد.

نماینده اسدآباد در مجلس گفت: آیا واقعا هر روز صبح مردم که از خواب بیدار می‌شوند باید شاهد افزایش بی‌رویه قیمت‌ها باشند و نباید به دنبال ریشه‌کنی قاطع قاچاق باشیم؟ این در حالی که مردم در محافل شبانه خود دائما درباره این موضوعات حرف می‌زنند.

وی در پایان گفت: کمیسیون کشاورزی باید بررسی کند که آیا از قبل پیش‌بینی‌های لازم برای ذخیره‌سازی نهاده‌های دامی و گوشت مرغ صورت داده است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  اربعین یعنی امام جامعه را تنها نگذاریم تا سرگردان نشویم/ وظیفه دانشگاهیان برای نشر پیام اربعین

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها