رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 476 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیاردی کمیته امداد برای اشتغال محرومین در «میدون»/ برخی تولیدکنندگان خودشان به کالای ایرانی احترام نمی‌گذارند! حجت‌الله عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و از داوران مسابقه «میدون» گفت‌وگویی با روزنامه صبح نو انجام داده است که بخش‌های مهم آن در ادامه می‌آید. سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیاردی کمیته امداد برای اشتغال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیاردی کمیته امداد برای اشتغال محرومین در «میدون»/ برخی تولیدکنندگان خودشان به کالای ایرانی احترام نمی‌گذارند!

حجت‌الله عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و از داوران مسابقه «میدون» گفت‌وگویی با روزنامه صبح نو انجام داده است که بخش‌های مهم آن در ادامه می‌آید.

سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیاردی کمیته امداد برای اشتغال محرومین در «میدون»

– ما در کمیته امداد امام خمینی(ره) ماموریت داریم تا از کار و فناوری که برای اشتغال محرومین کمک می‌کند تا حد امکان حمایت کنیم.  

– در همین راستا تصمیم گرفتیم که در هر رویداد سرمایه گذاری که در «میدون» برگزار می گردد؛ به حداقل یک نفر از کارآفرینان کمک کنیم.

– برترین کارآفرینی که در اشتغال محرومین فعال تر است به جهت بهره وری و حمایت وام هایی با تسهیلات اهدا می کنیم که البته در برخی رویداد ها تعداد این سرمایه گذاری ها بیشتر هم شده است.

– مجموعا در ۷ رویدادی که توسط میدون برگزار شده گمان می کنم حدود ۱۲ میلیارد سرمایه گذاری داشتیم و هردفعه تلاش می کنیم بتوانیم مبالغ بیشتری را صرف اشتغال هدفمند محرومان کنیم.

برای کسب‌وکارهای شکست‌خورده طرح‌های حمایتی در نظر می‌گیریم 

– شکست یکی از اجزای جدایی ناپذیر کسب و کار است. البته ما در کمیته امداد سعی داریم تا با بررسی دقیق کسب و کار ها درصد شکست را پایین بیاوریم.

– به لطف خدا هم اکنون تنها ۸ درصد از سرمایه گذاری ها موجب شکست شده و یعنی ۹۲ درصد موجب اشتغال زایی محرومین و راه افتادن چرخ اقتصاد گردیده است.

– ما برای کسب و کار های شکست خورده نیز طرح های حمایتی در نظر می گیریم تا دوباره این کسب و کار با همان شکل یا با تغییری به راه بیفتد و چراغ تولیدی خاموش نشود.

این خبر را هم ببینید:  واکنش وزیر بهداشت به اخبار فروش واکسن در بازار سیاه/ تکمیل واکسیناسیون گروه‌های پرخطر تا اواخر خرداد

 علت خرید بیش از ۹۰درصد کالاهای خارجی فرهنگ خارجی‌پسندی است

– علت خرید بیش از ۹۰ درصد کالاهای خارجی توسط مردم کشور ما قیمت‌ها و یا کیفیت ویژه محصولات خارجی نسبت به محصول مشابه داخلی نیست؛ بلکه علت آن فرهنگ خارجی پسندی است که بین مردم ما جا افتاده.

برخی تولیدکنندگان خودشان به کالای ایرانی احترام نمی‌گذارند!

– بنده معتقدم حرمت متولی به امام زاده اش است.  ما سالهاست که توصیه و تاکید می‌کنیم که مردم کالای ایرانی مصرف کنند اما مشاهده می‌کنیم برخی تولیدکنندگان ایرانی خودشان به کالای ایرانی احترام نمی‌گذارند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها