رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  سرلشکر حسنی سعدی: صنعت دفاعی نیاز نیروهای مسلح را به خوبی تامین کرده است به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرلشکر حسنی سعدی جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) از نمایشگاه توانمندی ها، دستاوردها و محصولات سازمان صنایع دفاع در تهران بازدید کرد. در این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سرلشکر حسنی سعدی: صنعت دفاعی نیاز نیروهای مسلح را به خوبی تامین کرده است

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرلشکر حسنی سعدی جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) از نمایشگاه توانمندی ها، دستاوردها و محصولات سازمان صنایع دفاع در تهران بازدید کرد.

در این بازدید که امیر سرتیپ شعبانیان معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و مدیر عامل سازمان صنایع دفاع نیز حضور داشتند، امیر سرلشکر حسنی سعدی در بازدید از گروه‌های خودرویی و زرهی، تسلیحات و پدافند هوایی گفت: باید بتوانیم محصولات زرهی خود را بروزرسانی کنیم و نوع طراحی این قبیل محصولات باید به گونه ای باشد که  نه تنها در عملیات آفندی بلکه در پدافند نیز باید دارای قابلیت ویژه  وبالایی  باشد.

وی با تأکید بر افزایش بیش از پیش توانمندی های دفاعی گفت : امروز صنعت دفاعی بر اساس نقشه راه جامع و با تکیه بر تحقیقات و  فناوری،  نیاز عمده نیروهای مسلح در کشور را به خوبی تامین می کند.

جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به  رهنمود های فرماندهی معظم کل قوا در خصوص جهش تولید گفت: امروز صنعت دفاعی مجموعه ای از نیروهای متخصص و دانشمند و متعهدی است  است که میتواند قدرت نیروهای مسلح را با تولید سلاح های مدرن بالا ببرد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم خودکفایی در تمامی عرصه ها به ویژه صنایع دفاعی افزود: باید به بالاترین تکنولوژی روز دنیا دست پیدا کنیم و بحمدالله امروز در تهیه ی مواد اولیه و قطعات با تکیه بر توانمندی داخلی و بومی  به مرحله ای رسیده ایم که به هیچ کشوری نیاز نداریم.

جانشین قرار گاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به موقعیت استراتژیک ایران،  نقش صنعت دفاعی در ارتقاء توانمندی نیروهای مسلح را مهم توصیف کرد و گفت: نیروهای مسلح ایران  باید  به گونه ای تجهیز شود که هیچ بیگانه ای جرات تجاوز به خاک کشورمان را حتی در ذهن نداشته باشد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها