رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سردار پاکپور: محرومیت‌زدایی سرلوحه کار نیروی زمینی سپاه است به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه صبح امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح طرح های محرومیت زدایی این نیرو طی سخنانی، اظهار داشت: من لازم می دانم که از تلاش شبانه روزی همه عزیزان قرارگاه های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سردار پاکپور: محرومیت‌زدایی سرلوحه کار نیروی زمینی سپاه است

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه صبح امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح طرح های محرومیت زدایی این نیرو طی سخنانی، اظهار داشت: من لازم می دانم که از تلاش شبانه روزی همه عزیزان قرارگاه های منطقه ای نیروی زمینی سپاه که دونقش اساسی ایجاد امنیت پایدار و محرومیت زدایی را دنبال می کنند تشکر می کنم.

وی افزود: ما در همه قرارگاه ها محرومیت زدایی را سرلوحه کار خودمان قرار می دانیم و از امکانات نیرو و سایر ارگان‌ها برای این امر استفاده می کنیم. 

سردار پاکپور ادامه داد: از سال ۸۸ که سردار شوشتری در قرارگاه قدس منصوب شد به موازات اقدامات عملیاتی اقدامات محرومیت زدایی هم در نیروی زمینی انجام می شد و این موضوع سهم قابل توجهی از اقدامات نیروی زمینی را به خود اختصاص داده است. 

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پایان تاکید کرد: یکی از وطایف عمده ما به عنوان پاسدار انقلاب محرومیت بدایی است و باد در همه شرایط کنار مردم باشیم. در حوادث هم اولین نیرویی هستیم که به کمک مردم می شتابیم و این را وظیفه پاسداری خودمان می بینیم. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  باز هم دشمنان ایران خوی ددمنشانه‌شان را نمایاندند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها