پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
سردار سلامی: حاج حسین صفری در زمره اسوه‌های درخشان ایثار و جهاد می درخشید - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

سردار سلامی: حاج حسین صفری در زمره اسوه‌های درخشان ایثار و جهاد می درخشید

به گزارش جامعه نیوز:

 سردار سلامی: حاج حسین صفری در زمره اسوه‌های درخشان ایثار و جهاد می درخشید

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی، عروج آسمانی سردار حاج حسین صفری جانباز ۷۰ درصد را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

عروج آسمانی سردار سرافراز اسلام و مجاهد فی سبیل اللّه ” حاج حسین صفری ” جانباز  ۷۰ درصد ، قطع عضو و نابینا به علت ابتلا به بیماری کرونا ، که سالها در اوج اخلاص و تواضع نقش آفرین مومن و مصمم عرصه های خدمت به انقلاب اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران بود، موجب تالم و اندوه فراوان گردید.

او در زمره اسوه‌های درخشان ایثار و جهاد و نمادهای جاویدان سلحشوری، شجاعت و مردانگی می درخشید، وجودش همگان را با یاد شهدا همراه می ساخت و عطر دل انگیز فداکاری و وفاداری در راه خدا را در فضا منتشر می کرد.

همت سترگ و تلاش‌های بی‌وقفه و مجاهدانه وی در همراهی، حمایت  و پشتیبانی از یاران صدیق و شریف  انقلاب در سنگر مشاورت  فرماندهی کل سپاه در امور ایثارگران آن هم در شرایط ناشی از تحمل سختی های فراوان دوره جانبازی که زبان از ترسیم و تبیین آن قاصر است، برای همیشه ماندگار و الهام بخش میراث داران شهیدان و جانبازان تاریخ ساز میهن اسلامی خواهد بود .

به روح بلند آن تربیت یافته مکتب عاشورا و ولایت درود می فرستم و با تسلیت فقدان وی به خانواده و بازماندگان معظم و علاقه‌مندان سوگوار او و جانبازان سرافراز از درگاه خدای کریم و نعیم برای آن عزیز به عرش پیوسته رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین و قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیهم السلام و برای آحاد مصیبت دیدگان ارجمند به ویژه جانبازان حبیب و شیفته فقید  سعید ، صبر ، شکیبایی و سکینه قلبی توأم با ثبات قدم  مسئلت می کنم .

این خبر را هم ببینید:  نگاهی به سوابق و عملکرد مرحوم روح‌الله حسینیان

سرلشکر پاسدار حسین سلامی 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام/