رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۱۵ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 27 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سردار جعفری: اهداف انقلاب بدون نقش‌آفرینی مردم و پیشتازی جوانان محقق نمی‌شود به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه اجتماعی و فرهنگی بقیه الله طی سخنانی در سی و هفتمین نشست میاندوره دفتر تحکیم وحدت گفت: انقلاب اسلامی در گام دوم به حرکت‌های دیگری نیاز […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سردار جعفری: اهداف انقلاب بدون نقش‌آفرینی مردم و پیشتازی جوانان محقق نمی‌شود

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه اجتماعی و فرهنگی بقیه الله طی سخنانی در سی و هفتمین نشست میاندوره دفتر تحکیم وحدت گفت: انقلاب اسلامی در گام دوم به حرکت‌های دیگری نیاز دارد که در راستای خودسازی، خودپردازی و حرکت به سمت جامعه نوین اسلامی است. 

وی اظهار داشت: اهداف انقلاب بدون نقش آفرینی نیروی مردمی و به خصوص پیشتازی نیروی جوان محقق نخواهد شد. 

سرلشکر جعفری تاکید کرد: آنچه رهبر انقلاب به عنوان راهکاری برای گسترش حضور و مشارکت مردمی در عرصه های مختلف مطرح می کنند ایجاد حلقه های میانی بین مردم و حاکمیت است که نقش ویژه ای را در افزایش نقش آفرینی مردم و حفظ سرمایه اجتماعی ایفا می کنند. 

وی اظهار داشت: درباره این جریان میانی و رویه این جریان باید فکر شود و نوع رویکرد آنها مشخص شود که کار پیچیده ای است. اما چون جنس فعالیت های این حلقه میانی خودجوش است؛ هدایت و برنامه ریزی متفاوتی را می طلبد. 

وی گفت: در حقیقت آن واحد سازمانی که باید برنامه ریزی و هدایت این جریان میانی را به عهده گیرد گروه ها و تشکل های مردمی حتی در مقیاس‌های کوچک هستند. 

ادامه دارد….


این خبر را هم ببینید:  انتقام از قاتلان سردار سلیمانی قطعی و سخت‌تر از اخراج آمریکا از منطقه است/ رفع تحریم دست دشمن است امّا خنثی‌ کردنش دست ما

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها