پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

سران سه قوه کارگروهی برای کنترل قیمت کالاهای اساسی تشکیل دهند

به گزارش جامعه نیوز:

 سران سه قوه کارگروهی برای کنترل قیمت کالاهای اساسی تشکیل دهند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سلمان اسحاقی نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در حاشیه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی رئیس جمهور با اشاره به وضعیت بازار اظهار داشت: این روزها همه حواس ما معطوف به بررسی صلاحیت وزرا است، اما وضعیت قیمت‌ها در بازار نابسامان شده است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته در همین ایام در مجلس فریاد زدیم که اگر فکری برای دانه مرغ نکنیم، با افزایش قیمت مواجه خواهیم شد.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به آن تذکرها بی توجهی شد و مرغ ۱۲ هزار تومانی به کیلویی ۴۵ الی ۵۰ هزار تومان رسید و سپس دولت وقت آن را به ۳۰ هزار تومان رساند و گفت بازار را مدیریت کردم! این کار توهین به شعور و شخصیت مردم بود.

اسحاقی افزود: این روزها هم از بازار خبرهای خوبی نمی‌رسد و افزایش قیمت ۲۰ قلم کالای اساسی مردم متصور است.

وی با تاکید بر اینکه این مسأله فقط مرتبط با دولت نیست و سران سه قوه باید کارگروهی برای کنترل قیمت کالاهای اساسی تشکیل دهند، اظهار داشت: اگر امروز فکری برای نهاده‌های دامی نکنیم در ماه‌های آینده با افزایش قیمت دام‌های سبک مواجه می‌شویم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بی‌دقتی ما باعث افزایش قیمت کالاها شده است، عنوان کرد: اگر این مسأله را کنترل نکنیم در ماه‌های آینده با بحران قیمت روبرو می‌شویم.

اسحاقی همچنین نسبت به افزایش قیمت مصالح ساختمانی به ویژه سیمان، تذکر داد و تأکید کرد: مبادا روزی برسد که صدای حق مردم را نشنویم.

این خبر را هم ببینید:  جزئیات بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی فرهنگ/موافقان و مخالفان اسماعیلی چه گفتند؟

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *