پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس: مسئولان با اظهارات متناقض درباره کنکور دغدغه‌های مردم را بیشتر نکنند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس: مسئولان با اظهارات متناقض درباره کنکور دغدغه‌های مردم را بیشتر نکنند

به گزارش جامعه نیوز:

 سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس: مسئولان با اظهارات متناقض درباره کنکور دغدغه‌های مردم را بیشتر نکنند

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: مسؤولان اعم از نمایندگان مجلس و مسؤولان اجرایی و… با اظهارنظرهای متناقض در باره برگزاری و یا عدم برگزاری کنکور دغدغه‌های مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیشتر نکنند.

وی افزود: مردم به اندازه کافی در مسائل معیشتی خود دغدغه دارند و فشارهای زیادی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحمل ‌می‌کنند، مسؤولان دیگر در این باره بعث بیشتر شدن دغدغه در ارتباط با کنکور و اظهارنظرهای مختلف در این باره دغدغه‌های مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افزایش ندهند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: کنکور چندین میلیون ایرانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحت تأثیر خود دارد اعم از کسانی که قرار است در کنکور شرکت کنند و خانواده‌های کنکوری‌ها.

نصیرایی خاطرنشان کرد: خانواده‌ای که یک فرد کنکوری در آن هست از یک سال قبل تمام برنامه زندگی‌شان تحت تأثیر کنکور فرزندشان قرار گرفته و بسیاری از محدودیت‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای این کار پذیرفته‌اند. از سوی دیگر آینده این جوانان به کنکور گره خورده و موضوع مهمی است و نباید با اظهارنظرهای متناقض با اعصاب مردم در این باره بازی کرد.

وی افزود: از سوی دیگر برگزار شدن یا نشدن کنکور موضوعی است که نظام آموزشی کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد و اینها همگی از جمله مواردی متاثر از کنکور است که باید این موارد همراه با موارد دیگر موردنظر مسؤولان قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: مسؤولان باید پس از بررسی‌های کارشناسی و دقیق در مورد برگزاری یا عدم برگزاری کنکور و برگزاری نشست‌های کارشناسی در این باره تصمیم نهایی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که یک تصمیم کارشناسی‌شده است به مردم اعلام کنند نه این که با اظهارنظرهای متناقض و متفاوت در این باره دغدغه‌های مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افزایش دهند.

این خبر را هم ببینید:  طلبه‌ای که پیکر ۱۰۰ کرونایی را غسل داد+عکس

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌