رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 25 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سخنگوی دولت: امسال برای دولت، سال اصلاحات ساختاری است به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت امروز سه‌شنبه چهارم شهریور در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران پس از بهبودی‌اش از بیماری کرونا با اشاره به جلسه هیات وزیران با مقام معظم رهبری گفت: از فرمایشات و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سخنگوی دولت: امسال برای دولت، سال اصلاحات ساختاری است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت امروز سه‌شنبه چهارم شهریور در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران پس از بهبودی‌اش از بیماری کرونا با اشاره به جلسه هیات وزیران با مقام معظم رهبری گفت: از فرمایشات و رهنمودهای رهبر انقلاب به دولت تشکر می‌کنم. ایشان سال آخر دولت را معنا کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در نشست خبری خاطرنشان کرد: واگذاری دارا دوم موجب تحرک و مثبت شدن بورس خواهد شد. این سهام روز چهارشنبه واگذار خواهد شد.

خودروسازها به اندازه وزارت نفت نسبت به محیط‌زیست اهتمام نداشته‌اند

‌ربیعی در بخش دیگر گفت: متاسفانه گروه های دیگر صنعتی مثل خودرو سازها به اندازه وزارت نفت نسبت به محیط زیست اهتمام نداشته اند.

سخنگوی دولت افزود: اقدامات انجام شده در احیای دریاچه ارومیه بسیار مهم است و می تواند الگوی کشورهای دیگر هم باشد. ۶۰۴ میلیارد برای این کار تخصیص یافته شده است.

ربیعی خاطر نشان کرد: در حوزه برق شاهد مصوبه جدیدی بودیم که کمک کرد بتوانیم همان نظر امام خمینی را محقق کنیم.

وی در بخش دیگری از نشست خبری امروز خود درباره وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور تاکید کرد: گزارشات نشان میدهد تعداد فوتی های کرونا کاهش یافته و نزدیک دو رقمی شدن است. ابتلا به کرونا تابع رفتار ما ایرانی ها و رعایت پروتکل های بهداشتی است. 

ربیعی در بخش دیگر خاطر نشان کرد: در این سالها دولت سیاست منزوی کردن سیاست های آمریکا در دنیا را دنبال کرده است. دولت با عقلانیت و سخت کوشی نگاهی به تحولات آمریکا نخواهد داشت و در آن طرف هر که به کاخ سفید می آید باید نگاهش به ایران باشد.

این خبر را هم ببینید:  مجلس از 16 شهریور4 هفته متوالی جلسه علنی دارد

وی تاکید کرد: ما تعطیلی و رکود و سستی نداشتیم و نخواهیم داشت و سال پایان دولت به معنای سست شدن فعالیت‌ها نیست.

ربیعی افزود: امسال برای دولت، سال اصلاحات ساختاری و ایجاد آمادگی برای ورود به قرن جدید است.

ادامه دارد …


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها