رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سختی‌ها و مشکلات به خاطر بی تدبیری ها پدید آمده است فرهاد طهماسبی نماینده مردم نیریز و استهبان در مجل صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۵ شهریورماه) در صحن علنی مجلس در نطق میان دستورخود با اشاره به وضعیت اقتصادی و گرانی اظهار داشت: آقای روحانی! فریاد مردم حوزه انتخابیه بنده از گرانی و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سختی‌ها و مشکلات به خاطر بی تدبیری ها پدید آمده است

فرهاد طهماسبی نماینده مردم نیریز و استهبان در مجل صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۵ شهریورماه) در صحن علنی مجلس در نطق میان دستورخود با اشاره به وضعیت اقتصادی و گرانی اظهار داشت: آقای روحانی! فریاد مردم حوزه انتخابیه بنده از گرانی و تورم بلند است و صدای شکستن عزت و غرور نان آوران خانواده‌ها در مقابل اهل خانواده شنیده می‌شود.

وی افزود: مردم در مقابل گرانی و تورم داغ عزیزان شان را هم به فراموشی سپرده اند؛ این کمبودها و نارسایی ها آنچنان امروز رخ می‌دهدکه ناامیدی از وضع موجود، فرار سرمایه‌ها و مغزها، تعطیلی بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی، کشاورزی و دامپروری را برای حوزه انتخابیه بنده پدید آورده است.

طهماسبی تاکید کرد:حوزه انتخابیه این جانب با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می کند،مشکلات و کمبودهایی که در سالیان گذشته بر روی هم انباشته شده و دردا که پاره‌ای از سختی‌ها و مشکلات به خاطر بی تدبیری ها پدید آمده است.

وی همچنین خطاب به وزیر نیرو تاکید کرد: نجات بختگان طبق الگوی نجات دریاچه ارومیه، نیازمند عزم و اراده ملی است؛ این دریاچه چند سالی است که به سبب خشکسالی های پی درپی و بی‌مبالاتی مسئولین و عدم تخصیص مناسب و به موقع حق آبه به شوره زاری تبدیل شده است.

نماینده مردم استهبان و نی ریز در مجلس همچنین در ادامه سخنان خود به دیگر مشکلات حوزه انتخابیه پرداخت.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها