رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 27 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ستاری: شرکت‌های دانش‌بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می‌آورند به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ارتش، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری  رئیس جمهور در حاشیه رونمایی از نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش اظهار کرد: شاهد اتفاقات خوبی  در نمایشگاه دستاوردهای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ستاری: شرکت‌های دانش‌بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می‌آورند

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ارتش، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری  رئیس جمهور در حاشیه رونمایی از نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش اظهار کرد: شاهد اتفاقات خوبی  در نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی ارتش بودیم.

او ادامه داد: در بخش تجهیزات دفاعی بازار بسیار خوبی برای شرکت های دانش بنیان است و تکنولوژی های شرکت های دانش بنیان می تواند در زندگی روزمره مردم دیده شود.

ستاری افزود: در نمایشگاه نیروی دریایی ارتش در حوزه های آی تی، مخابراتی، ساخت قطعات شاهد  تجهیزات جدید و به روزی بودیم و از این پیشرفت ها بسیار خرسندیم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره بهره مندی صنایع دفاعی در حوزه دانش بنیان، گفت: این یک تغییر راهبردی است و کارخانه جات زیادی در حوزه نظامی داریم که زیر مجموعه ارگان های نظامی مختلف در حال فعالیت هستند.

او با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می آورند، ادامه داد: بسیاری از این  روش ها در حوزه غیر دفاعی و زندگی روزمره مردم استفاده می شود.

ستاری با تاکید بر اینکه نوآوری ها در بالا بردن بنیه دفاعی کشور موثر است، خاطرنشان کرد: شرکت‌های دانش بنیان توانایی دارند تا محصولات دفاعی را  با نوآوری جدید برای کشور بسازند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  به اندازه یک سر سوزن نظام رتبه بندی معلمان اجرا نشده/ به دنبال قاعده‌مند کردن قوانین دانشجومعلمان هستیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها