رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: سایه کرونا بر کاهش ذخایر نفت آمریکا/ قیمت نفت تغییر چندانی نکرد به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، به علت افزایش تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ در آمریکا و تقویت نگرانی ها در مورد تقاضا برای سوخت در بزرگ ترین مصرف کننده سوخت در جهان، قیمت […]

به گزارش جامعه نیوز:

سایه کرونا بر کاهش ذخایر نفت آمریکا/ قیمت نفت تغییر چندانی نکرد

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، به علت افزایش تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ در آمریکا و تقویت نگرانی ها در مورد تقاضا برای سوخت در بزرگ ترین مصرف کننده سوخت در جهان، قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه اندکی تغییر کرد.

این افزایش اندک ناشی از کاهش غافلگیرکننده ذخایر نفت خام آمریکاست اما نگرانی‌ها در مورد کرونا مانع از افزایش بیشتر می شود.

هر بشکه نفت برنت با ۲۰ سنت افزایش ۴۳.۴۲ دلار فروخته شد و هر بشکه نفت خام آمریکا با ۹ سنت افزایش ۴۱.۱۳ دلار معامله شد.

گروه صنعتی موسسه امریکن پترولیوم اعلام کرد ذخایر نفت آمریکا در هفته گذشته ۶.۸ میلیون بشکه کاهش یافت و به ۵۳۱ میلیون بشکه رسید.

تحلیلگران انتظار افزایش ۳۵۷ هزار بشکه را داشتند. آمارهای رسمی امروز اعلام می شود.

اما هنوز شدت گرفتن همه گیری کووید ۱۹، نگرانی ها در مورد کاهش تقاضا برای سوخت را زنده نگه داشته است که می تواند بازاری با مازاد عرضه ایجاد کند.

بخش تحقیقات ING اعلام کرد: «به نظر می رسد که بهبود تقاضا که بسیاری در نیمه دوم سال انتظار داشتند بسیار خوش بینانه بوده است.»

تحلیلگران در مورد خطرهای متوجه بهبود اقتصاد آمریکا نگرانند درحالی که بیانیه فدرال رزرو که امشب منتشر خواهد شد، مشخص خواهد کرد که بانکداران مرکزی تا چه میزان این خطرها را ارزیابی کرده اند.

انتهای پیام/

 

 


این خبر را هم ببینید:  روحانی: آن کم‌سواد یک کاغذ، خط خطی کرد و از برجام خارج شد؛ حالا نفر بعدی یک کاغذ خوب بیاورد و یک امضا کند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها