رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سامه یح: با رشادت‌های سپاه و ارتش، کشور در مقابل دشمن مصون خواهد ماند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، همایون سامه یح، نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: به تمامی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سامه یح: با رشادت‌های سپاه و ارتش، کشور در مقابل دشمن مصون خواهد ماند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، همایون سامه یح، نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

به تمامی برادران و خواهران ایرانی

شروع هفته دفاع مقدس را به یکایک خواهران و برادران ایرانی خود تبریک می گویم.

ابتدا درود می فرستم به روح مطهر شهدا که با گذشتن از جان عزیزشان، استقلال، آزادی و عظمت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و عزت و سربلندی برای ملت ایران رقم زدند و همچنین درود می‌فرستم به تمامی جانبازان، آزادگان و رزمندگان و این مرز و بوم، چه آنان که اسیر شدند و چه آنان که در خط مقدم جبهه مشغول به خدمت بودند که از خود گذشتگی تمامی آنان باعث انسجام و یکپارچگی و شکوفایی هرچه بیشتر ملت ایران گردیده است.

جامعه کلیمیان ایران مفتخر است که همواره سهم خود را در دفاع از وطن خود ایفا نموده و طی دوران ۸ سال دفاع مقدس نیز همواره حضور پرشور خود را حفظ کرده و شهدا و جانبازان زیادی به ایران عزیزمان تقدیم داشته است، دلیر مردان و دلیر زنانی که دلیرانه ایستادند تا درخت انقلاب شکسته نشود و مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت ترجیح دادند.

کشور عزیزمان ایران همواره در معرض دشمنی دشمنان بوده و هنوز هم با این دشمنی روبه روست، لیکن در پرتو الطاف الهی و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و تبعیت محض از فرامین ایشان و با وجود رشادت خدمتگزارانی چون برادران سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران و ارتش جمهوری اسلامی ایران، وطنمان همیشه مصون و پایدار خواهد ماند.

این خبر را هم ببینید:  پیام مجمع نمایندگان کرمانشاه درپی درگذشت آیت الله ممدوحی

در پایان ضمن آرزوی طول عمر و سلامتی برای مقام معظم رهبری، برای تمامی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیق خدمت روزافزون آرزومندم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها