رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سامانه‌های «فارس من» و «سوت‌زنی» بازوی نظارتی انتخابات است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدحمیدضا کاظمی رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور عصر امروز (دو‌شنبه ۲۵ اسفند) با حضور در خبرگزاری فارس با پیام تیرانداز مدیرعامل این خبرگزاری دیدار و گفت‌وگو کرد.     وی در این دیدار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سامانه‌های «فارس من» و «سوت‌زنی» بازوی نظارتی انتخابات است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدحمیدضا کاظمی رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور عصر امروز (دو‌شنبه ۲۵ اسفند) با حضور در خبرگزاری فارس با پیام تیرانداز مدیرعامل این خبرگزاری دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

13991225000741 Test NewPhotoFree - سامانه‌های «فارس من» و «سوت‌زنی» بازوی نظارتی انتخابات است

 

وی در این دیدار گفت: کارهای نظارت بر انتخابات بسیار سنگین است و عملاً از یک هفته بعداز عید نوروز هجمه‌ها شروع خواهد شد که قرار است صلاحیت داوطلبین را برای حضور در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا  بررسی کنیم ولی بنا داریم با جدیت و قاطعیت مقابل این افراد و گرو‌ه‌ها بایستیم و حتی حاضریم هزینه آن را هم بدهیم.

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور تصریح کرد: اگر بعد مردمی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا افزایش پیدا کند کمک بزرگی به این هیأت کرده و در همین راستا می‌توانیم پیشنهادات و اعتراضات و شکایت‌های مردمی را سریعاً رسیدگی کنیم.

کاظمی از نظارت‌های مردمی بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور استقبال کرد و عنوان کرد: بایستی نیروهای متدین و ارزشی وارد عرصه انتخابات شده و خود را داوطلب حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا کرده و طعم شیرین خدمت‌رسانی را به مردم بچشانند.

13991225000742 Test NewPhotoFree - سامانه‌های «فارس من» و «سوت‌زنی» بازوی نظارتی انتخابات است

 

در این دیدار پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس خطاب به کاظمی گفت: کار هیأت نظارت بر انتخابات بسیار با اهمیت بوده و حساس است؛ می‌دانم که سختی‌های زیادی را در این راه متحمل خواهید.

وی افزود: سامانه‌های فارس من و سوت‌زنی خبرگزاری فارس می‌توانند به عنوان سامانه نظارت مردمی بازوی قوی نظارتی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باشند.

این خبر را هم ببینید:  کبوترانه؛ بسته پیشنهادی دو ناشر برای روز ادبیات کودک و نوجوان

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها