رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  سالن تخصصی ورزش بانوان فرهنگی گنبدکاووس افتتاح شد به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، کمال‌الدین نظرنژاد بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح سالن تخصصی ورزش بانوان فرهنگی اظهار کرد: نخستین سالن تخصصی ورزش بانوان با زیربنا ۳۱۰ مترمربع دارای بخش‌هایی مانند اتاق کودک، ایروبیک، بدنسازی، سالن ماساژ و دیگر ورزش‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سالن تخصصی ورزش بانوان فرهنگی گنبدکاووس افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، کمال‌الدین نظرنژاد بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح سالن تخصصی ورزش بانوان فرهنگی اظهار کرد: نخستین سالن تخصصی ورزش بانوان با زیربنا ۳۱۰ مترمربع دارای بخش‌هایی مانند اتاق کودک، ایروبیک، بدنسازی، سالن ماساژ و دیگر ورزش‌های متخصص بانوان با هزینه ۲۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.
وی تصریح کرد: یکی از سیاست‌ها و اولویت‌های مهم آموزش و پرورش تدوین سند تحول بنیادین در راستای تربیت زیستی و بدنی است.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: در همین راستا و با پیگیری‌های اداره کل آموزش و پرورش، نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی و فرماندار برای احداث هنرستان تخصصی پسرانه در شهرستان از منابع ملی ۵ میلیارد تومان تخصیص یافت.

* نخستین پیست دانش آموزی گلستان در گنبدکاووس با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد
وی ادامه داد: همچنین طی یک‌ماه آینده زمین چمن یکی از مدارس گنبدکاووس با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان و نخستین پیست دانش آموزی استان گلستان در گنبدکاووس با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
نظرنژاد با بیان اینکه برای تکمیل استخر دانش آموزی شهرستان گنبدکاووس به ۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد گفت: در حال حاضر این استخر ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و حدود ۸ میلیارد تومان هزینه شده که برای تکمیل آن به ۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی با اشاره به موفقیت یکی از بانوان فرهنگی گنبدکاووس به عنوان معلم نمونه کشوری بیان کرد: از استان گلستان ۱۵ نفر معلم به عنوان نمونه به کشور معرفی شدند که از این تعداد هشت نفر از شهرستان گنبدکاووس بودند.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس ابراز کرد: ۱۴ نفر از معلمان نمونه سراسر استان‌های کشور به عنوان نمونه کشوری معرفی شدند که از استان گلستان یک نفر از گنبدکاووس انتخاب شده و روز شنبه با حضور ریاست جمهور تجلیل خواهد شد.
انتهای پیام/۲۳۰۷

این خبر را هم ببینید:  رشد ۸ درصدی جوجه‌ریزی در مرغداری‌های خراسان رضوی طی فروردین ماه


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها