پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ساقط کردن پهپاد آمریکا در تنگه هرمز معادلات منطقه را به نفع ایران تغییر داد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ساقط کردن پهپاد آمریکا در تنگه هرمز معادلات منطقه را به نفع ایران تغییر داد

به گزارش جامعه نیوز:

 ساقط کردن پهپاد آمریکا در تنگه هرمز معادلات منطقه را به نفع ایران تغییر داد

زهره سادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اولین سالگرد ساقط کردن پهپاد آمریکایی در تنگه هرمز توسط سپاه، اظهار داشت: این اقدام سپاه اقدامی انقلابی،‌ شجاع و بی‌نظیر محسوب می‌شود.

** ساقط کردن پهپاد آمریکایی در خلیج فارس توسط سپاه بی‌نظیر و شجاعانه بود

وی گفت: ساقط کردن پهپاد پیشرفته آمریکا توسط نیروی هوافضای سپاه در خلیج فارس، توانست تاثیرات زیادی در معادلات منطقه بگذارد چرا که این پهپاد مجهزترین و پیشرفته‌ترین و گرانقیمت‌ترین پهپاد آمریکا بود که برای اولین بار توسط یک نیروی نظامی در دنیا ساقط شد و این اقدام به نام سپاه پاسدارن رقم خورد.

13981117000423 Test PhotoN - ساقط کردن پهپاد آمریکا در تنگه هرمز معادلات منطقه را به نفع ایران تغییر داد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:‌آمریکایی ها بعد از جنگ جهانی دوم خود را برترین قدرت نظامی دنیا معرفی می‌کرد ولی انهدام پهپاد فوق پیشرفته‌اش نشان داد که این قدرت پوشالی است.

**شاهد رقم خوردن افول آمریکا در دنیا هستیم

لاجوردی با بیان اینکه بعد از انهدام پهپاد مدرن آمریکا در خلیج فارس توسط سپاه نشانه‌های افول ایالات متحده‌ آشکار شد و این در حالی است که ما بارها از مقام معظم رهبری شنیده بودیم و ایشان فرمودند آمریکا در حال افول است و وضعیتی که آنها دچارش شده‌اند عاملی بلندمدت دارد و آمریکایی‌ها در طول تاریخ وضعیتی را به وجود آوردند که نتیجه آن همین است لذا این سنت الهی است.

13981011001096 Test NewPhotoFree - ساقط کردن پهپاد آمریکا در تنگه هرمز معادلات منطقه را به نفع ایران تغییر داد

وی افزود: برخی از تحلیلگران مانند فرید ذکریا بعد از انهدام پهپاد آمریکا توسط سپاه اعلام کرد که شاهد افول آمریکا در دنیا هستیم این در حالی است که امروز بعد از قتل جوان سپاه پوست توسط پلیس آمریکا شاهد اعتراضات پی در پی در شهرها و ایالت‌های مختلف آمریکا هستیم که دامنه اعتراضات رو به گسترش است.

این خبر را هم ببینید:  کمک مومنانه؛ مصداق انقلابی‌‌گری/ در برجام خسارت فراوان به ما وارد شد/ کنترل قیمت‌ها؛ مسئله فوری/ بزرگترین دشمن آمریکا ملّتش است

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: افول آمریکایی‌ها و اعتراضات مردم‌شان به دولتمردان این کشور، به اتحادیه اروپا هم گسترش پیدا کرده است و آنها هم به بی‌عدالتی در جوامع غربی معترض هستند و معتقدند که این اعتراض به ساختار لیبرالیسم است.

انتهای پیام/