پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ساقط کردن پهپاد آمریکایی به چالش کشیدن ساختار نظامی آنان بود/ سردار حاجی زاده نماد یک سرباز انقلابی است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ساقط کردن پهپاد آمریکایی به چالش کشیدن ساختار نظامی آنان بود/ سردار حاجی زاده نماد یک سرباز انقلابی است

به گزارش جامعه نیوز:

 ساقط کردن پهپاد آمریکایی به چالش کشیدن ساختار نظامی آنان بود/ سردار حاجی زاده نماد یک سرباز انقلابی است

بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اولین سالگرد ساقط کردن پهپاد آمریکایی در خلیج فارس توسط سپاه، اظهار داشت: سرنگونی این پهپاد آمریکایی تنها و صرفا یک مقابله نظامی نبود چرا که پیش از آنکه قدرت آمریکا یک قدرت نظامی باشد بیشتر یک قدرت تبلیغاتی است.

** قدرت نظامی آمریکا روانی است تا واقعی

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در سال‌های متمادی تلاش کردند با استفاده از ابزار رسانه و تبلیغات قدرت نظامی‌شان را چند برابر نشان دهند و در این راستا از رسانه و سینما و فیلم استفاده بیشتری کرده‌اند، ‌افزود: آمریکایی‌ها به دنبال القاء قدرت برتر نظام خود در دنیا هستند. و به همین دلیل تلاش می‌کنند طرف‌های مقابل خود را قبل از جنگ مغلوب کنند.

13981126000906 Test NewPhotoFree - ساقط کردن پهپاد آمریکایی به چالش کشیدن ساختار نظامی آنان بود/ سردار حاجی زاده نماد یک سرباز انقلابی است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:‌دولتمردان ایالات متحده آمریکا تمام تلاش خودرا بر ترساندن ملت‌های دیگر گذاشته‌اند و می‌کوشند قبل از آغاز هر جنگ ودرگیری آنها را از نظر روحی و روانی مغلوب کرده و اینگونه القا می‌کنند که قرار است طرف مقابل کن فیکون شود.

** ساقط کردن پهپاد آمریکا در خلیج فارس یعنی به چالش کشیدن ساختار نظامی آنان

نوباوه گفت: انقلاب اسلامی و سپاه در چند سال اخیر هیمنه آمریکایی‌ها را نابود کردند. این در حالی است  که آمریکایی‌ها همواره اعلام کرده‌اند که شعار مرگ بر آمریکا برایمان پذیرفتنی نیست. زیرا آنها هژمونی خود ساخته خود در دنیا را در خطر دیده و به عینه مشاهد می‌کننده هیمنه‌شان در حال فرو ریختن است.

این خبر را هم ببینید:  غیبت 13 نماینده در نشست علنی امروز مجلس

وی گفت:‌هر چه در انقلاب اسلامی پیش رفته‌ایم مشاهده می‌کنیم شکست هژمونی آمریکا بیشتر شده است. ضمن اینکه وقتی نیروی هوافضای سپاه یکی از مدرن‌ترین سیستم‌های پهپاد آمریکایی را ساقط کرد عملا ساختار نظامی آمریکایی‌ها را به چالش کشیده است.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: سپاه توانست ضمن ساقط کردن پهپاد پیشرفته آمریکا با غنایم به دست آورده از علم و فناوری آنها و اطلاعات به دست آمده استفاده کند.

**هوافضای سپاه به دنیا ثابت کرد قدرت ایالات متحده پوشالی است

نوباوه با اشاره به غنیمت گرفتن پهپادRQ170 آمریکا توسط سپاه و به دست آوردن علم و تکنولوژی دیگر پهپادهای آمریکایی عملا آمریکایی‌ها را خار کرد. 

وی گفت: ضربات چند سال اخیر نیروی هوافضای سپاه به آمریکایی‌ها به دنیا ثابت کرد قدرت ایالات متحده پوشالی است و تنها کسی که می‌تواند این قدرت را به چالش بکشد جمهوری اسلامی ایران است زیرا هم انگیزه انقلابی دارد و هم قدرت علمی.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: شکست قدرتی که آمریکایی‌ها آن را به رخ دنیا می‌کشیدند بیش از احساس شکست ساقط شدن پهپاد آمریکایی در خلیج فارس بود. 

** تاثیر حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد در شکست هژمونی آمریکا

نوباوه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر هژمونی روحی روانی و سیاسی ایالات متحده آمریکا را شکست داد ضمن اینکه انقلاب اسلامی هم بعد از پیروزی توانست هژمونی سیاسی آمریکا را شکست دهد.

13990113000042 Test NewPhotoFree - ساقط کردن پهپاد آمریکایی به چالش کشیدن ساختار نظامی آنان بود/ سردار حاجی زاده نماد یک سرباز انقلابی است

وی با اشاره به اعزام نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا و حمله موشکی به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق بخش دیگری از اقداماتی است که توانستیم قدرت پوشالی آمریکا را شکست داده و هژمونی آنها را به چالش بکشانیم.

این خبر را هم ببینید:  روند داوری و انتخاب آثار هجدهمین جایزه قلم زرین چگونه بود؟

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: انقلاب اسلامی ایران به مرحله‌ای رسیده که ضمن خودکفایی و خوداتکایی می‌تواند در برابر قدرت پوشالی آمریکا که امپراطوی رسانه‌ای در حال پمپاژ و القاء این قدرت است ایستادگی کرده و آن را به چالش کشاندیم که دستاورد بسیار بزرگی برای ما محسوب می‌شود که حتی کشورهای پیشرفته دنیا در دوران جنگ سرد هم نتوانستند این کار را انجام دهند.

** پرتاب ماهواره از سوی سپاه یعنی تسلط بر علم و تکنولوژی روز 

نوباوه درباره تحریم سه باره سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه از سوی آمریکایی‌ها، گفت: سردار حاجی‌زاده فقط یک سرباز و جانباز برای کشور است و تحریم او و دیگر مقامات ایرانی تاثیر در اقدامات پیش رو و پیشرفته جمهوری اسلامی ندارد.ضمن اینکه او سمبل یک سرباز انقلابی است. 

13990328000432 Test NewPhotoFree - ساقط کردن پهپاد آمریکایی به چالش کشیدن ساختار نظامی آنان بود/ سردار حاجی زاده نماد یک سرباز انقلابی است

وی در باره پرتاب ماهواره نظامی نور از سوی نیروی هوافضای سپاه هم خاطرنشان کرد: وقتی بحث از پرتاب ماهواره می‌کنیم یعنی دنیایی از علم و تکنولوژی و آمریکایی‌ها و غربی‌ها متوجه می‌شوند که بحث پرتاب ماهواره و داشتن علم و فناوری وتکنولوژی آن یک طرف قضیه است که می‌تواند نگاه‌های دنیا را به سمت جمهوری اسلامی معطوف کند و از طرف دیگر می‌توان در سایه این علم و تکنولوژی کارهای دیگر انجام دهیم.

** آمریکا به دنبال فاصله ملت ایران از نظام اسلامی است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:‌وقتی سپاه این ماهواره نظامی را به فضا پرتاب کرد ما در زمره ۵ کشوری قرار گرفتیم که چنین تکنولوژی را در اختیار داریم این در حالی است که در طول ۴۱ سال اخیر و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره تحریم بوده‌ایم و همین موضوع برای ایالات متحده آمریکا غیرقابل قبول است.

این خبر را هم ببینید:  وضع جاده های استان سیستان و بلوچستان مناسب نیست/ 4 هزار زخمی و 500 کشته تنها در 6 ماه

نوباوه افزود: آمریکایی‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند و با استفاده از ابزارهای مختلف تحریم‌ها را گسترده‌تر کرده و سعی می‌کنند فشار بیشتری به جمهوری اسلامی بیاورند در حالی که تمامی مسیرهای پیموده جمهوری اسلامی برای رشد پیشرفت نشان داده است که هیچ تاثیری از این تحریم‌ها ندیده‌ایم بلکه این پیشرفت را توانسته‌ایم در سایه تحریم‌ها به دست آوریم.

وی با بیان اینکه بعد از تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر پرتاب ماهواره به مدار ۳۶ هزار کیلومتری این اقدام در دستور کار جمهوری اسلامی قرار گرفته است، گفت: این در حالی است که همراهی ملت با نظام مقدس جمهوری اسلامی بازدارندگی بیشتری نسبت به اقدامات دیگر دارد که آمریکایی‌ها به همین دلیل تلاش دارند ملت را از نظام فاصله دهند.

انتهای پیام/