رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ساعدی: تا اقدام عملی برای رفع تحریم‌ها نبینیم اقدامی انجام نخواهیم داد قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: FATF طرحی صهیونیستی است که هدف آن از طرح مسائل اقتصادی برای مهار جبهه مقاومت است. وی افزود: مجموع کنوانسیون‌های FATF […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ساعدی: تا اقدام عملی برای رفع تحریم‌ها نبینیم اقدامی انجام نخواهیم داد

قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: FATF طرحی صهیونیستی است که هدف آن از طرح مسائل اقتصادی برای مهار جبهه مقاومت است.

وی افزود: مجموع کنوانسیون‌های FATF به دنبال آن هستند تا به نام شفافیت بر اقتصاد کشورها به خصوص کشورهای مستقل سیطره پیدا کنند و آنها را تحت کنترل خود بگیرند.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه شاهد هستیم که در داخل کشور عده‌ای از دولتمردان و همچنین نخبگان سیاسی در جهت حمایت از پیوستن ایران به FATF مطالبی را مطرح می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. این افراد یا اطلاعی از ماهیت کار ندارند و یا افرادی خودفروخته هستند که می‌خواهند زمینه را برای نفوذ به کشور در حوزه‌های اقتصادی فراهم کند.

ساعدی خاطرنشان کرد: این افراد باید بدانند که هرگز راه به جایی نخواهند برد؛ چراکه از زمان پیروزی انقلاب تاکنون دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی نتوانستند جلوی حرکت مردمی این نظام و انقلاب را با این کارها بگیرند.

وی افزود: FATF نه تنها گشایشی برای ما ایجاد نمی‌کند بلکه موجب تنگناهای بیشتر در اقتصاد کشور خواهد بود.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هدف اصلی FATF محدودسازی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و  جبهه مقاومت است تا ارتباطات مالی در محدوده جبهه مقاومت را محدود و یا حتی متوقف کند و  هدفش سدسازی اقتصاد کشور ماست.

ساعدی خاطرنشان کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب نیز اشاره داشتند، ما تا اقدام عملی برای رفع تحریم‌ها از سوی طرف‌های غربی نبینیم، اقدام عملی را از سر نخواهیم گرفت و غربی‌ها باید در این باره حسن نیت خود را نشان دهند.

این خبر را هم ببینید:  آغاز تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها