رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  ساز و‌ کار اصلاح‌طلبان برای رسیدن به کاندیدای اجماعی به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، دومین جلسه جبهه اصلاحات ایران در سال جدید امروز یکشنبه ۱۵ فروردین‌ماه به ریاست بهزاد نبوی برگزار شد. در این جلسه پیشنهاد دبیرخانه مبنی بر تامین منابع مالی جبهه توسط اعضا مجمع عمومی (که قبلا در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ساز و‌ کار اصلاح‌طلبان برای رسیدن به کاندیدای اجماعی

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، دومین جلسه جبهه اصلاحات ایران در سال جدید امروز یکشنبه ۱۵ فروردین‌ماه به ریاست بهزاد نبوی برگزار شد.

در این جلسه پیشنهاد دبیرخانه مبنی بر تامین منابع مالی جبهه توسط اعضا مجمع عمومی (که قبلا در آیین‌نامه تصویب شده بود) مطرح و مقرر شد دبیر خانه پیگیری‌های لازم را در این ارتباط به انجام رساند و‌ گزارش آن به مجمع عمومی ارائه شود. طبق آیین‌نامه قرار است احزاب و‌ شخصیت‌های حقیقی عضو جبهه هزینه‌های جاری جبهه را تامین کنند.

در ادامه جلسه پیشنهاد کمیته راهبردها و برنامه‌ریزی جبهه دربارهٔ ساز و کار رسیدن به کاندیدای اجماعی اصلاح‌طلبان مطرح و با توجه به پیشنهادهای مطرح شده مبنی بر بررسی بیشتر توسط احزاب، تصمیم گیری به جلسه هفته آینده مجمع عمومی موکول شد. 

همچنین در این جلسه قرار شد طبق آیین‌نامهٔ مصوب و با هدف جلوگیری از تعارض منافع، افراد حقیقی و حقوقی که برای انتخابات ثبت نام کرده‌اند از عضویت در جبهه انصراف دهند. طبیعی است نمایندگان احزاب باید فرد جایگزین خود را به دبیرخانه معرفی کنند و افراد حقیقی هم اگر ثبت‌نام کرده باشند، طبعا جایگزینی نخواهند داشت.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  باید جوانان پاکِ جهادی جایگزین مدیران خسته و ناکارآمد شوند/ خروج از بن‌بست‌ها با تفکر بسیجی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها