رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سازمان مدیریت منابع مالی توزیعی در استان‌ها را ارائه کند/ آمایش سند ملی سرزمینی در دستور کار کمیسیون شوراها علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست صبح امروز این کمیسیون اظهار داشت: در این نشست آمایش سرزمینی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سازمان مدیریت منابع مالی توزیعی در استان‌ها را ارائه کند/ آمایش سند ملی سرزمینی در دستور کار کمیسیون شوراها

علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست صبح امروز این کمیسیون اظهار داشت: در این نشست آمایش سرزمینی و توسعه متوازن استان‌های کشور مورد بحث و بررسی اعضای این کمیسیون قرار گرفت.

وی افزود: مقرر شد تا در نشست‌های آتی نمایندگانی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در کمیسیون‌ شوراها حاضر شده و گزارشی از نحوه توزیع اعتبارات مالی در استان‌های مختلف به کمیسیون‌ شوراها ارائه کند.

 سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس گفت: چگونگی توزیع بودجه هر یک از استان‌ها از مسائل اصلی سند ملی آمایش سرزمینی است چرا که عدالت در توزیع باید رعایت شود. به همین دلیل از سازمان مدیریت خواستیم تا گزارشی را در این باره به کمیسیون ارائه دهد چراکه کمیسیون شوراهای مجلس بنا دارد سند ملی آمایش سرزمینی را تا نتیجه نهایی پیگیری کند.

حدادی تصریح کرد: رسیدگی به طرح مجامع صنفی و سازمان‌های مردم نهاد دومین دستور کار کمیسیون شوراهای مجلس بود. چراکه این طرح اعاده شده از شورای نگهبان بود.

وی در توضیح این طرح گفت: جدا کردن گروه‌های سیاسی و صنفی بر اساس اهداف و فعالیت‌هایشان از اهداف اصلی طرح مجامع صنفی و سازمان‌های مردم نهاد است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها