رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به ۷۴ درصد شهروندان و ۲۶ درصد روستائیان خدمات می دهد به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، عصر امروز (چهارشنبه ۱۲ شهریور) در نشست خبری با خبرنگاران گفت: وزارت کشور […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به ۷۴ درصد شهروندان و ۲۶ درصد روستائیان خدمات می دهد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، عصر امروز (چهارشنبه ۱۲ شهریور) در نشست خبری با خبرنگاران گفت: وزارت کشور یک وزارتخانه حاکمیتی و فرابخشی است و تکالیف و وظایف معاونت ها خودش در حد یک وزارتخانه است.

وی با تاکید بر اهمیت معاونت عمرانی و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ادامه داد: تنها شورای کشور که معاونتش با معاون وزیر کشور است معاونت ترافیک است.
جمالی نژاد اظهار داشت: ابر خانواده مویرگی و اجرایی کشور مجموعه شهرداری ها و دهیاری ها است. سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به ۷۴ درصد شهروندان و ۲۶ درصد روستائیان خدمات می دهد.

معاون وزیر کشور خاطرنشان کرد: یکی از سیاست های وزارت کشور تقویت نقش جایگاه شهرداری ها است. ما سالهاست مدیریت واحد را پیگیری میکنیم.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها