پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

ساخت نخستین مددسرای فرامنطقه‌ای پایتخت/گرمخانه های جدید افتتاح می شود

به گزارش جامعه نیوز:

 ساخت نخستین مددسرای فرامنطقه‌ای پایتخت/گرمخانه های جدید افتتاح می شود

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، الهام فخاری عضو شورای شهر تهران در مراسم کلنگ‌‌زنی اولین مددسرای فرامنطقه‌ای شهر تهران اظهار داشت:‌ با احداث بهره‌برداری از مددسرای فرامنطقه‌ای، ظرفیت تخصصی برای بازگشت افراد آسیب‌دیده به زندگی سالم با توانمندی‌های بیشتر فراهم می‌شود. 

وی افزود:‌ این مکان‌ها به عنوان خانه امن و امید جهت بازگشت آسیب دیدگان به زندگی جدید را فراهم می‌کند. در برنامه سوم توسعه ساخت ۵ گرمخانه فرامنطقه‌ای برای پایتخت پیش‌بینی شد که به زودی کلنگ‌زنی آنها انجام می‌گیرد.

همچنین در این مراسم،‌ محمدرضا جوادی یگانه معاون شهردار تهران گفت:‌ کلنگ احداث نخستین گرمخانه سال ۸۳ در تهران زده شد و گرمخانه‌های دائمی و فرامنطقه‌ای، شبانه‌روزی و بانوان مورد احداث قرار گرفت. 

وی بیان داشت: امکانات لازم در حال حاضر در گرمخانه‌ها برای استفاده سالمندان و معلولان چندان دیده نشده و بر همین اساس کمیته‌ای تشکیل گرفته و برای بی‌پناهان اقدامات  جدیدی انجام گیرد. 

همچنین محمد محمددوست شهردار منطقه ۴ که نخستین مددسرای فرامنطقه‌ای در این منطقه راه‌اندازی می‌شود، گفت: این مسئله در تحقق شعار تهران شهری برای همه است و این مددسرا را در محله حکیمیه افتتاح خواهیم کرد. 

وی گفت:‌ توسعه فضاهای امن برای افراد آسیب‌دیده مدنظر قرار گرفته و گسترش خواهد یافت. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  افشاگری مدیر برنامه رونالدو: دور اسپورتینگ را خط بکشید!

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *