رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سؤال از رئیس‌جمهور مفید نیست چون ضعف‌های این دولت مربوط به امروز و دیروز نمی‌شود روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در باره سؤال نمایندگان مجلس از رئیس جمهور اظهار داشت: عملکرد دولت برای مجلس کاملا مشخص است و چیزی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سؤال از رئیس‌جمهور مفید نیست چون ضعف‌های این دولت مربوط به امروز و دیروز نمی‌شود

روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در باره سؤال نمایندگان مجلس از رئیس جمهور اظهار داشت: عملکرد دولت برای مجلس کاملا مشخص است و چیزی نیست که نمایندگان در این باره ندانند و بخواهند با سؤال آن ابهام را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رفع کنند.

عملکرد دولت جلوی چشم همه ایرانیان است

وی افزود: سؤال از رئیس جمهور در شرایط فعلی کشور موضوعیتی ندارد، چراکه ۷ سال از عمر این دولت گذشته و عملکرد آن جلوی چشم همه ایرانیان است، ضمن این که اظهارات همه دولتمردان و بخش‌های مختلف قوه مجریه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مجلس بارها شنیده‌ایم.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: سؤال از رئیس جمهور قطعا کمکی به رفع مشکلات کشور نخواهد کرد ضمن این که احتمال این که طرح این سؤال منجر به حواشی زیاد در جامعه شده و وقت مجلس، نمایندگان و ملت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در بخش‌های مختلف بگیرد بسیار زیاد است.

نمایندگان مجلس کم‌کاری‌های دولت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌دانند

ایزدخواه گفت: نمایندگان مجلس کم کاری‌های دولت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌دانند و مردم نیز به خوبی نسبت به این موضوع آگاهی دارند. همچنین در طول ۷ سال اخیر ما شاهد سوءتدبیرهای زیادی از سوی دولت بودیم.

ضعف و سوءتدبیرهای این دولت مربوط به امروز و دیروز نیست 

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ضعف و سوءتدبیرهای دولت مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه از ۷ سال پیش تاکنون تکرار شده و خیلی از مردم و کارشناسان و متخصصان این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رصد کرده و بر نقاط ضعف دولت اشراف دارند.

این خبر را هم ببینید:  کمیسیون امنیت اقدامات متقابل در برابر آمریکا را به مجلس ارائه دهد/ به شکست‌های حقوقی و سیاسی آمریکا دلخوش نباشیم

وی ادامه داد: بایستی با طرح‌های دقیق و نقطه‌زن و نظارت‌های نفس‌گیر دولت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مدت زمان یک سال باقیمانده از عمرش به کار وادار کنیم.

نماینده مردم تهران گفت: طرح سؤال از رئیس جمهور در مجلس جز این که وقت مجلس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرد و حاشیه برای کشور ایجاد کند چیز دیگری ندارد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها