پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

به گزارش جامعه نیوز:

 زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای سومین بار صاحب فرزند شد. 

او در همین راستا در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: خداوند را شاکرم که در اوج مسئولیت و توفیق خدمت مضاعف به مردم سرزمینم، برای سومین بار لذت مادری را به من چشاند. با تولد این مولود مبارک با انگیزه ای بیش از پیش در مجلس شورای اسلامی، به حمایت از بانوان محروم از نعمت مادری و کمک به تمامی مادران پردغدغه ی سرزمینم، تلاش خواهم نمود.

 

13990424001135 Test NewPhotoFree - زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

 

همچنین سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تبریک به دنیا آمدن سومین فرزند زهرا شیخی نماینده اصفهان در صفحه شخصی خود در توئیتر اظهار داشت: همکار عزیز و ولایت مدارم صمیمانه تبریک عرض می کنم؛ این اتفاق مثبت را اول خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار کشورم و هموطنان عزیز و شریف و ولایتمدار اصفهان. با شناختی که از شما دارم مطمئنم مقتدرانه و مادرانه پای مردم عزیز و شریف اصفهان ایستاده و خواهید ایستاد.

 

13990424001136 Test NewPhotoFree - زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

 

همچنین عاطفه خادمی عضو لیست اولیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه تهران هم در صفحه توئیتر خود در این باره خاطرنشان کرد: خانم دکتر شیخی عزیز تولد فرزند دلبندتان را تبریک عرض می‌کنم. جمع بین مادری و نقش‌آفرینی اجتماعی، عین هنرمندی بانوی مسلمان ایرانی است.

 

13990424001137 Test NewPhotoFree - زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

 

به گزارش فارس، یکی از مطالبات بسیار جدی مقام معظم رهبری در طول سال‌های اخیر افزایش جمعیت و لزوم جلوگیری از اجرای طرح‌های کاهش جمعیت بوده است. 

این خبر را هم ببینید:  عرف: جهان شاهد قلدری و یکجانبه‌گرایی آمریکای ترامپ است

انتهای پیام/