رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 11 May
جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای سومین بار صاحب فرزند شد.  او در همین راستا در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: خداوند را شاکرم که در اوج مسئولیت و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای سومین بار صاحب فرزند شد. 

او در همین راستا در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: خداوند را شاکرم که در اوج مسئولیت و توفیق خدمت مضاعف به مردم سرزمینم، برای سومین بار لذت مادری را به من چشاند. با تولد این مولود مبارک با انگیزه ای بیش از پیش در مجلس شورای اسلامی، به حمایت از بانوان محروم از نعمت مادری و کمک به تمامی مادران پردغدغه ی سرزمینم، تلاش خواهم نمود.

 

13990424001135 Test NewPhotoFree - زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

 

همچنین سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تبریک به دنیا آمدن سومین فرزند زهرا شیخی نماینده اصفهان در صفحه شخصی خود در توئیتر اظهار داشت: همکار عزیز و ولایت مدارم صمیمانه تبریک عرض می کنم؛ این اتفاق مثبت را اول خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار کشورم و هموطنان عزیز و شریف و ولایتمدار اصفهان. با شناختی که از شما دارم مطمئنم مقتدرانه و مادرانه پای مردم عزیز و شریف اصفهان ایستاده و خواهید ایستاد.

 

13990424001136 Test NewPhotoFree - زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

 

همچنین عاطفه خادمی عضو لیست اولیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه تهران هم در صفحه توئیتر خود در این باره خاطرنشان کرد: خانم دکتر شیخی عزیز تولد فرزند دلبندتان را تبریک عرض می‌کنم. جمع بین مادری و نقش‌آفرینی اجتماعی، عین هنرمندی بانوی مسلمان ایرانی است.

 

13990424001137 Test NewPhotoFree - زهرا شیخی نماینده اصفهان در مجلس برای سومین بار صاحب فرزند شد

 

به گزارش فارس، یکی از مطالبات بسیار جدی مقام معظم رهبری در طول سال‌های اخیر افزایش جمعیت و لزوم جلوگیری از اجرای طرح‌های کاهش جمعیت بوده است. 

این خبر را هم ببینید:  روحانی: مصوبه دیروز مجلس را مضر می‌دانم، امّا نرفتنم به مجلس به خاطر رعایت پروتکل‌ها بود

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبط

نظرات

  • ما هم به دنیا آمدن فرزند دلبندتان و لذت مادر شدن تان برای سومین مرتبه را تبریک و تهنینت می گوییم. اما ای کاش شما و همکاران تان تا این حد این موضوع را تعارفات و تبریک های تان را علنی نمیکردید.
    قطعا مطلع هستید که کم نداریم جوانان جویای کار با درجه فوق لیسانس و دکتری که از این استان به آن استان رفتن جهت مصاحبه های شغلی برای حقوق ناچیز ۲ و ۳ میلیونی شده کار همیشگی شان!
    یکی از مطالبات بسیار جدی مقام معظم رهبری در طول سال‌های اخیر در دیدار با همکاران شما این بود: «خجلت و شرمندگی نظام از بیکاری یک جوان، از خجلت و شرمندگی جوان بیکار در خانواده خود، بیشتر است، بنابراین باید برای حل این مشکل، اقدامات جدی انجام شود.»تبلیغات

جديدترين خبرها