رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 42 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  زهرایی: برای توانمندسازی گروه‌های جهادی باید از ظرفیت‌ نهاد استفاده کنیم به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، در مراسم رونمایی از شنابنده جهت که صبح امروز در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب درباره فعالیت‌های جهادی، گفت: با این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 زهرایی: برای توانمندسازی گروه‌های جهادی باید از ظرفیت‌ نهاد استفاده کنیم

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، در مراسم رونمایی از شنابنده جهت که صبح امروز در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب درباره فعالیت‌های جهادی، گفت: با این پیام  الزام به فعالیت جهادی برای ما مسجل شد.

زهرایی ادامه داد: در سطح عمومی مرکز رشد و توانمند سازی را بسیج انجام می‌دهد، اما در جایی که گروه جهادی باید سطح بالاتری پیدا کند ما باید از ظرفیت نهاد‌ها و آموزش و توانمندی‌ای که به صورت خاص انجام می‌شود استفاده کنیم.

*  آغوش بنیاد علوی و بیناد مستضعفان برای حمایت از فعالیت‌های این جهادی باز است

منصوری مدیر عامل بنیاد علوی هم در این مراسم گفت: ما در جریان انقلاب هرجا به نیرو‌های مردمی و خودجوش و داوطلب اعتماد کردیم سرعت رویش‌ها چندده برابر شده است.

وی افزود: امروز هم خدارا شاکریم که چه به لحاظ کیفی و چه کمی جوانان مومن انقلابی در سطح‌های مختلف درحال فعالیتند.

منصوری با اشاره به فعالیت‌های جهادی برای مقابله با کرونا تاکید کرد: اقدامات جهادگران برای مقابله با کرونا یکی از مثال‌هایی است که در سطح دنیا بی نظیر بوده است.

وی افزود: یک تاکید مجدد بر لزوم و اهمیت فعالیت مردمی در این شبکه وجود دارد. ثانیا یکی از دلایل اهمیت این کار اتصال به مجموعه‌های علمی و تشکیلاتی دانشجویی است.

منصوری یادآور شد: اهمیت سوم کار این است که یکی از دغدغه‌های رهبری من جمله نوآوری در این کار لحاظ شده است.

وی گفت: ما در بنیاد علوی به عنوان پشتیبان بیش از همیشه آماده پشتیبانی هستیم و در حل مسائل مردم دست در دست هم هستیم.

منصوری اظهار داشت: آغوش بنیاد علوی و بیناد مستضعفان برای حمایت از فعالیت‌های این جهادی باز است و تلاش کرده ایم تا فرآیند حمایت را تسریع و تصحیح کنیم و هرکار و هرایده‌ای در این شتاب دهنده به جمع بندی برسد که باید مورد حمایت قراربگیرد ما در خدمت هستیم و در کنار دوستان خواهیم بود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها