رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 39 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز: «زمهریر» در بازار کتاب ایران به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «زمهریر» اثر رابرت سوئیندلز با ترجمه زینب موسوی کریمی توسط انتشارات ویژه نشر به بازار نشر ایران عرضه می‌­شود. بر اساس این گزارش، ترجمه فارسی این کتاب مانند دو کتاب قبلی با پرداخت حقوق ناشر اصلی و خرید […]

به گزارش جامعه نیوز:

«زمهریر» در بازار کتاب ایران

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «زمهریر» اثر رابرت سوئیندلز با ترجمه زینب موسوی کریمی توسط انتشارات ویژه نشر به بازار نشر ایران عرضه می‌­شود.

بر اساس این گزارش، ترجمه فارسی این کتاب مانند دو کتاب قبلی با پرداخت حقوق ناشر اصلی و خرید کپی رایت آن توسط انتشارات ویژه نشر مهیا شده است.

 زینب موسوی کریمی شهریور ماه ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمد. او تحصیلات ابتدایی خود را در ایران گذراند و سپس به مدت هشت سال در انگلستان تحصیل کرد. پس از آن در مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق دانشگاه تهران پذیرفته شد. وی هم اکنون مشغول تحصیل در دوره دکترای مهندسی برق در آمریکاست که به کار ترجمه کتاب نیز اشتغال دارد.

انتشارات ویژه نشر در سال­‌های گذشته نیز دو رمان دیگر از این مترجم و نویسنده را با عنوان­‌های «چشم شبح» ۱۳۹۵ و «هیولا» ۱۳۹۶ به چاپ کرده بود.

در «زمهریر» که رمانی برای بزرگسالان و نوجوانان است می­‌خوانیم: «در یکی از شب‌های سرد زمستانی، لینک که از رفتارهای ناشایست ناپدریش خسته شده، با ترس و اضطراب و سردرگمی به خیابان‌های بی رحم لندن پناه می‌برد و آن جا با بی­خانمان همه فن حریفی به نام جینجر آشنا می‌شود. چیزی نمی‌گذرد که جینجر ناپدید می‌شود و کم کم تعداد دیگری از دوستان بی خانمان لینک هم غیب­شان می‌زند و سرانجام لینک خود را با غریبه شومی به نام پناهگاه در مخمصه وحشتناکی می‌یابد.»

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ۱۶ آذر و پاسخ به پرسش‌هایی در مفهوم‌شناسی جنبش دانشجویی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها