پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
زمان از سرگیری تمرینات شاگردان فکری مشخص شد/ تک رقمی شدن هدف دوم نفت مسجدسلیمان - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

زمان از سرگیری تمرینات شاگردان فکری مشخص شد/ تک رقمی شدن هدف دوم نفت مسجدسلیمان

به گزارش جامعه نیوز:

 زمان از سرگیری تمرینات شاگردان فکری مشخص شد/ تک رقمی شدن هدف دوم نفت مسجدسلیمان

سعید لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت تیم نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بعد از بازی با مس رفسنجان با نظر سرمربی تیم تمرینات تعطیل شد تا بازیکنان به استراحت بپردازند چون با توجه به تعویق بازی مقابل فولاد، تا بازی بعدی بیست و یک روز زمان بود. به امیدخدا از روز سه شنبه تمرینات را از سر می‌گیریم و برای بازی با ماشین سازی آماده می‌شویم. در مدت زمانی که تا این بازی فرصت داریم، احتمالا یک بازی تدارکاتی را برگزار خواهیم کرد.

مربی نفت مسجدسلیمان در خصوص وضعیت مصدومان این تیم عنوان کرد: قبل از بازی با مس رفسنجان عباس عسکری و مهدی احمدی را به عنوان مصدوم داشتیم و امیدواریم تا بازی با ماشین‌سازی به آمادگی لازم برسند.

لطفی در مورد پیروزی مقابل مس رفسنجان در هفته بیست و یکم لیگ برتر گفت: مس رفسنجان مدیریت خیلی خوب، کادرفنی با دانش و بازیکنان با کیفیتی دارد. واقعا هرچه از این تیم بگویم کم گفته‌ام. محمد ربیعی کارش را بلد است. تیمش برای برد به زمین آمده بود و نمایش قابل قبولی را ارائه دادند. هم ما و هم آن‌ها ۴-۵ موقعیت داشتیم که خدا کمک کرد توانستیم به گل برسیم. در این بازی نسبت بازی با سپاهان عملکرد بهتر و اشتباهات کمتری داشتیم.

مربی نفت مسجد سلیمان در مورد هدف این تیم در مسابقات باقی مانده نیم‌فصل دوم، اظهار داشت: تیم جوان و پر انرژی داریم. تیم‌های دیگر مقابل ما کار سختی دارند چون بازیکنان پرانگیزه‌ای داریم. بازیکنان سعی می‌کنند دستورات محمودفکری را به خوبی اجرا کنند. اولویت سرمربی این است که تیم در حاشیه امن قرار بگیرد و خیالمان از سقوط نکردن تیم راحت شود و بعد از آن به رتبه تک رقمی فکر می‌کنیم اما پله به پله جلو می‌رویم. باید تیم از منطقه سقوط دور شود و بعد از آن برای هدف دوم یعنی تک رقمی شدن تلاش می‌‌‌کنیم.

این خبر را هم ببینید:  کاهش بوی نامطبوع و آزاردهنده آزادشهر با افتتاح پروژه «لندفیل»

انتهای پیام/