پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
زمان ارسال داستان به جایزه ادبی داستان کوتاه جنوب تمدید شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

زمان ارسال داستان به جایزه ادبی داستان کوتاه جنوب تمدید شد

به گزارش جامعه نیوز:

زمان ارسال داستان به جایزه ادبی داستان کوتاه جنوب تمدید شد

به گزارش خبرگزاری فارس، زمان ارسال داستان به جایزه ادبی داستان کوتاه جنوب تمدید شد.

بر اساس این گزارش، با هماهنگی و موافقت شورای سیاستگذاری و مدیریت جشنواره فرصت و مهلت ارسال آثار را با هدف افزایش امکان حضور علاقه‌مندان تا ۱۵مردادماه تمدید شد.

دبیرخانه این جشنواره ضمن بیان این خبر تصریح کرد: تمدید زمان به این دلیل است تا دوستانی که دست به کار تولید اثر هستند فرصت فراخ تری برای نوشتن بیابند و هم عزیزانی که در این مسابقه شرکت کرده‌اند در صورت لزوم امکان باز سازی و اصلاح کار خویش را داشته باشند. امیدواریم هیچ علاقه‌مندی از این واقعه شکوهمند بی‌خبر نماند.

13990402000191 Test NewPhotoFree - زمان ارسال داستان به جایزه ادبی داستان کوتاه جنوب تمدید شد

برای برپایی این جشنواره اهدافی چون؛ برداشتن گامی جهت ایجاد پویایی در ادبیات داستانی جنوب، استعدادیابی و کشف نویسندگان جوان و برنامه‌ریزی جهت آموزش آنها توسط ادارات ارشاد استان‌های جنوبی و مناطق آزاد کیش، قشم، اروند و چابهار، تعامل و همکاری سازمان مناطق آزاد در جنوب با دیگر مراکز فرهنگی از جمله ادارت کل ارشاد اسلامی در خصوص برنامه‌های مشترک ادبی، حمایت از انتشار آثار داستانی نویسندگان با استعداد و جوان جنوب، حمایت از داستان‌های بومی و اقلیمی جنوب و تقویت داستان‌های بومی حاشیه خلیج فارس و… مدنظر است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رئیس‌جمهور: دست همه فداکاران و مدافعان سلامت را می‌بوسم