پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
زاهدی: باید تصمیمات سفرهای استانی رئیس‌جمهور هرچه سریع‌تر اجرایی شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

زاهدی: باید تصمیمات سفرهای استانی رئیس‌جمهور هرچه سریع‌تر اجرایی شود

به گزارش جامعه نیوز:

 زاهدی: باید تصمیمات سفرهای استانی رئیس‌جمهور هرچه سریع‌تر اجرایی شود

محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور کار بسیار خوبی است و از این طریق مسئولان بهتر می‌توانند در جریان مشکلات مردم قرار گیرند.

وی افزود: اما آنچه که مهم است اجرایی شدن تصمیمات و وعده‌های داده شده در سفرهای استانی است که باید تصمیمات متخذه در این سفرها در کمترین زمان اجرایی شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر فاصله اجرای این تصمیمات با زمان اتخاذ آن زیاد شود، ممکن است موجبات بدبینی مردم به دولت را فراهم آورد و لذا تاکید می‌کنم زمینه برای اجرای این تصمیمات از جمله تخصیص اعتبارات و… فراهم شود.

زاهدی خاطرنشان کرد: سفرهای استانی کمک می‌کند دولتمردان بیشتر با مشکلات مردم آشنا شوند و این آشنایی بهتر و بیشتر در اتخاذ تصمیمات دقیق‌تر برای حل مشکلات دولتمردان را یاری می‌کند.

وی در پایان گفت: باید برای سفر رئیس جمهور به هر استان کارگروهی تشکیل و مشکلات مطرح شده و تصمیمات اتخاذشده در آن سفر را جمع بندی کند و در مورد اجرای این تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده را مورد پیگیری قرار دهد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رئیسی به کردستان بیاید و میراث دولت قبل را ببیند