رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  زارع در تشریح جزئیات نشست عصر کمیسیون تلفیق/ زنگنه:‌ برای نوسازی زیرساخت‌های صنعت نفت به ۶۰۰ میلیون دلار اعتبار نیاز داریم رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: در این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 زارع در تشریح جزئیات نشست عصر کمیسیون تلفیق/ زنگنه:‌ برای نوسازی زیرساخت‌های صنعت نفت به ۶۰۰ میلیون دلار اعتبار نیاز داریم

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: در این جلسه بیژن نامدار زنگنه توضیحاتی ارائه کرد و عنوان کرد که ما می‌توانیم ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه را در سال آینده تولید کنیم.

وی افزود: وزیر نفت گفت که ما مثل عربستان نیستیم که با ۱۰ میلیون بشکه در روز کشورش را اداره می‌کند بلکه با تولید ۵۰۰ هزار بشکه در روز هم می‌توانیم کشورمان را اداره کنیم.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: زنگنه تأکید کرد که تولید ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه در روز در بودجه سال آینده لحاظ شود و گفت که ما در سال‌های ۹۵ و ۹۶ و چند ماه‌های نخست سال ۹۷ بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه نفت در روز تولید می‌کردیم.

زارع خاطرنشان کرد: وزیر نفت همچنین با اشاره به وضعیت زیرساخت‌های صنعت نفت گفت که ما برای نوسازی زیرساخت‌های صنعت نفت نیازمند ۶۰۰ میلیون دلار اعتبار هستیم که معادل ریالی آن ۷۶۵ میلیارد تومان است.

وی افزود: البته وزیر نفت اعتبار مورد نیاز برای نوسازی زیرساخت‌های صنعت نفت را با دلار ۱۱ هزار تومانی محاسبه کرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: در ادامه این جلسه عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در کمیسیون حاضر شد و توضیحاتی را ارائه کرد که او نیز همانند وزیر نفت بر تولید ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت در روز و لحاظ کردن در بودجه سال آینده تأکید داشت.

زارع خاطرنشان کرد: رئیس کل بانک مرکزی گفت که ما در ۱۰ سال گذشته با رشد سرمایه‌گذاری منفی مواجه بوده‌ایم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  روحانی: در مراکز استان‌ها به کنترل کرونا رسیده‌ایم/ ضرورت استفاده از ماسک در اماکن سرپوشیده

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها