رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ریشه حقوق‌های نجومی دور شدن از سیاست‌های ابلاغی رهبر انقلاب است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدسلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور طی تذکری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در ابلاغ سیاست‌های کلی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ریشه حقوق‌های نجومی دور شدن از سیاست‌های ابلاغی رهبر انقلاب است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدسلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور طی تذکری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در ابلاغ سیاست‌های کلی ۲۶ بند را مورد تأکید و تذکر قرار داده‌اند.

وی عدالت‌محوری در جذب و تداوم خدمت، رعایت در نظام پرداخت، حفظ کرامت و عزت،ایجاد تعادل بین کار و زندگی افراد و سطح خدمات‌رسانی برتر را از جمله سیاست‌های کلی ابلاغ شده از سوی رهبری خواند و گفت: این سیاست‌ها به قدری شفاف و واضح است که اگر همین‌ها را به دستگاه‌های اجرایی دهیم همه مسائل حل خواهد شد اما چنانچه آنها را تغییر دهیم همین بلایی که اکنون سر کشور آمده است ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس در ادامه خاطرنشان کرد:‌کسی که حقوق ۵ میلیونی دریافت می‌کند وقتی به مسؤولیت بالاتری در همان نهاد می‌رسد سه برابر آن دریافت می‌کند اشکال کار کجاست؟‌ متأسفانه ما از مبنای کلی سیاست‌های رهبری به دور شده‌ایم.

ذاکر همچنین یادآور شد: اگر امروز حقوق‌های نجومی وجود دارد به خاطر این است که از اصول سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری دور شده‌ایم و نتیجه آن گلایه‌مندی مردم از حقوق‌شان شده است.

وی تناسب‌سازی حقوق‌بگیران در میان شاغلان و بازنشستگان را از جمله مواردی خواند که باید در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  اراده‌ای برای تحقق استقلال سایبری دیده نمی‌شود/ شکست‌ گفتمان سازش در دولت‌های یازدهم و دوازدهم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها