پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ریشه حقوق‌های نجومی دور شدن از سیاست‌های ابلاغی رهبر انقلاب است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ریشه حقوق‌های نجومی دور شدن از سیاست‌های ابلاغی رهبر انقلاب است

به گزارش جامعه نیوز:

 ریشه حقوق‌های نجومی دور شدن از سیاست‌های ابلاغی رهبر انقلاب است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدسلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور طی تذکری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در ابلاغ سیاست‌های کلی ۲۶ بند را مورد تأکید و تذکر قرار داده‌اند.

وی عدالت‌محوری در جذب و تداوم خدمت، رعایت در نظام پرداخت، حفظ کرامت و عزت،ایجاد تعادل بین کار و زندگی افراد و سطح خدمات‌رسانی برتر را از جمله سیاست‌های کلی ابلاغ شده از سوی رهبری خواند و گفت: این سیاست‌ها به قدری شفاف و واضح است که اگر همین‌ها را به دستگاه‌های اجرایی دهیم همه مسائل حل خواهد شد اما چنانچه آنها را تغییر دهیم همین بلایی که اکنون سر کشور آمده است ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس در ادامه خاطرنشان کرد:‌کسی که حقوق ۵ میلیونی دریافت می‌کند وقتی به مسؤولیت بالاتری در همان نهاد می‌رسد سه برابر آن دریافت می‌کند اشکال کار کجاست؟‌ متأسفانه ما از مبنای کلی سیاست‌های رهبری به دور شده‌ایم.

ذاکر همچنین یادآور شد: اگر امروز حقوق‌های نجومی وجود دارد به خاطر این است که از اصول سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری دور شده‌ایم و نتیجه آن گلایه‌مندی مردم از حقوق‌شان شده است.

وی تناسب‌سازی حقوق‌بگیران در میان شاغلان و بازنشستگان را از جمله مواردی خواند که باید در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  دادستانی موظف به ایجاد تشکیلاتی برای دریافت گزارش‌های مردمی از فساد است