رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  رکوردشکنی غیر رسمی تالاخادزه در حرکت یکضرب+فیلم به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، لاشا تالاخادزه وزنه‌بردار فوق سنگین گرجستان در روز ۲۲ فروردین ماه در مسابقات قهرمانی اروپا به میزبانی مسکو در رقابت دسته ۱۰۹+ کیلوگرم توانست به صورت رسمی در حرکت یکضرب وزنه ۲۲۲ کیلوگرم را بالای سر ببرد و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رکوردشکنی غیر رسمی تالاخادزه در حرکت یکضرب+فیلم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، لاشا تالاخادزه وزنه‌بردار فوق سنگین گرجستان در روز ۲۲ فروردین ماه در مسابقات قهرمانی اروپا به میزبانی مسکو در رقابت دسته ۱۰۹+ کیلوگرم توانست به صورت رسمی در حرکت یکضرب وزنه ۲۲۲ کیلوگرم را بالای سر ببرد و دو کیلوگرم رکورد این دسته را جابجا کند. وی در حرکت دوضرب نیز وزنه ۲۶۳ کیلوگرم را بالای سر برد تا حدنصاب ۴۸۵ کیلوگرم مجموع را به نام خود ثبت کند.

وی امروز پنجشنبه (۹ اردیبهشت ماه) فیلم بالا بردن وزنه ۲۲۵ کیلوگرمی را در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد و به صورت غیر رسمی برای چندمین بار رکورد شخصی خودش را ارتقا داد.

همچنین این  وزنه‌بردار در روز سوم فروردین امسال در تمرینات شخصی‌اش به صورت غیر رسمی رکورد ۲۲۳ کیلوگرم در حرکت یکضرب و ۲۶۵ کیلوگرم در حرکت دوضرب را مهار کرده بود.

هم اکنون رکورد رسمی دسته ۱۰۹+ کیلوگرم جهان، ۲۲۲ کیلوگرم در حرکت یکضرب و ۲۶۴ کیلوگرم در حرکت دوضرب  در اختیار خود لاشا تالاخادزه است.

انتهای پیام/ش


این خبر را هم ببینید:  آقای گلی آزمون در لیگ روسیه به خطر افتاد+عکس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها