رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  رکوردزنی کرونا در بوشهر/ ثبت ۱۴ فوتی در یک روز به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سعید کشمیری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته ۱۰۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند و ۱۰۹ نفر نیز با حال خوب از این بخش‌ها ترخیص […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رکوردزنی کرونا در بوشهر/ ثبت ۱۴ فوتی در یک روز

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سعید کشمیری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته ۱۰۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند و ۱۰۹ نفر نیز با حال خوب از این بخش‌ها ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: ۵۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲۶ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

وی توضیح داد: متأسفانه امروز ۱۴ مورد فوتی ناشی از ابتلاء به کرونا شامل ۱۰ آقا با ۹۲، ۸۹، ۷۹، ۷۰، ۶۸، ۶۲، ۶۱، ۵۸، ۵۶ و ۵۳ سال سن با سابقه بیماری قلبی، کلیوی، سرطان، دیابت و فشار خون و چهار خانم با ۲۶، ۳۶، ۴۴ و ۴۷ سال سن با سابقه بیماری مغزی و سندروم داون در استان بوشهر به ثبت رسید.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تا کنون هزار و ۱۷ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلاء به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند و از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۴ هزار و ۸۰۵ نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

کشمیری عنوان کرد: در رنگ‌بندی جدید سامانه ماسک هفت شهرستان بوشهر، تنگستان، جم، دیر، عسلویه، دیلم و کنگان از رنگ قرمز به نارنجی تبدیل شده و سه شهرستان گناوه، دشتستان و دشتی همچنان به رنگ قرمز و خطر هستند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  فارس من| بررسی چند گزینه برای زمین مسکن ملی رویان

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها