پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

رژیم صهیونیستی در حدی نیست که بخواهد جمهوری اسلامی را تهدید کند

به گزارش جامعه نیوز:

 رژیم صهیونیستی در حدی نیست که بخواهد جمهوری اسلامی را تهدید کند

فرشاد حکمتی جو دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به تهدیدات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر انجام اقدام نظامی علیه ایران، گفت: رژیم جعلی اسراییل نه تنها قدرت رویارویی و آغاز جنگ با ایران را ندارد بلکه قدرت و توانایی دفاع در برابر کوچکترین تهاجم ایران را هم ندارد.

وی افزود: هدف رژیم صهیونیستی که منبع اصلی بی ثباتی و ناامنی منطقه بوده؛ منحرف ساختن افکار عمومی از جنایاتش است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران باید به شورای امنیت سازمان ملل اعلام کنند که مسئولیت هرگونه ناامنی در منطقه برعهده آغازگر تعرض خواهد بود. به هر حال ما حق ذاتی دفاع از خود را محفوظ می داریم تا در برابر هر گونه تهدید یا عمل نادرست رژیم صهیونیستی به آن پاسخ دهیم.

حکمتی جو با اشاره به قدرت دفاعی و نظامی کشور افزود: رژیم صهیونیستی در حدی نیست که بخواهد جمهوری اسلامی را تهدید کند، ایران از چنان قدرت و اقتداری برخوردار است که اگر صهیونیست‌ها در قبال کشور عزیزمان حرکتی انجام بدهند با پاسخی محکم و کوبنده مواجه خواهند شد.

وی با بیان اینکه اقتدار دفاعی امروز کشور محصول هشت سال دفاع مقدس و تلاش دانشمندان جوان و انقلابی است؛ گفت: هشت سال دفاع مقدس یادآور اتحاد، همبستگی و انسجام ملتی بود که تاریخ هیچگاه این یک رنگی و همدلی آنان را فراموش نخواهد کرد زیرا این دوران باعث اقتدار و امنیت ایران در منطقه و جهان بویژه خلیج فارس شد.

این خبر را هم ببینید:  فرصت مغتنم حضور رئیس جمهور در خانه ملت

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *