رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 31 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رویای تشکیل خاورمیانه جدید خیانتی محکوم به شکست است احمد علی مقدم ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در محکومیت عادی سازی روابط ننگین کشورهای عربی با رژیم غاصب وکودک کش صهیونیستی ، اظهار داشت: کشورهای مرتجع عربی به خصوص عربستان، امارات و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رویای تشکیل خاورمیانه جدید خیانتی محکوم به شکست است

احمد علی مقدم ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در محکومیت عادی سازی روابط ننگین کشورهای عربی با رژیم غاصب وکودک کش صهیونیستی ، اظهار داشت: کشورهای مرتجع عربی به خصوص عربستان، امارات و بحرین که تحت قیمومیت و سلطه آمریکا و اسرائیل بوده وهستند ، آنها از سالهای متمادی با سران سلطه و مستبد، توافقات و روابط گسترده اما غیر رسمی و مخفیانه داشته اند که در حال حاضر خیانت آنها آشکار و علنی شده است. سران خائن عربی به دروغ مطرح می کنند که این توافقنامه را با پیش شرط هائی امضا کرده اند که به‌نفع فلسطین است اما این ادعا، کذب محض است زیرا در توافقنامه هیچ پیش شرطی نیامده است. 

وی با بیان اینکه توافق ننگین ابوظبی و تل‌آویو ناقض صلح و امنیت منطقه است، افزود: بعضی از رهبران خود فروخته عربی که اسلام آمریکائی دارند برای امریکا و اسرائیل گاو شیرده و برده  بوده و هستند زیرا سران مرتجع عربی که دنباله رو این جنایتکاران شده اند و راه سازش را انتخاب کرده اند، چشم خود را بر جنایات این رژیم جعلی و خونخوار بسته اند ، بدیهی است که  این توافق  چیزی جز خیانت به جهان اسلام و آرمان  ملت فلسطین نیست.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه مهمترین هدف توافق امارات و رژیم صهیونیستی در این مقطع زمانی، اجرای طرح معامله قرن است،گفت: مشروعیت بخشی به رژیم غاصب وجعلی صهیونیستی و ایجاد شرایط همه گیر سازی رابطه جهان عرب با اشغالگران صهیونیست در راستای اجرای طرح معامله قرن است. تضعیف جبهه مقاومت فلسطینی و فراموشی مسئله قدس و فلسطین از مهم ترین اهداف اجرایی این توافق ننگین است.

وی ادامه داد: وضعیت نامساعد اقتصادی اسرائیل و تجمعات و اعتراضات علیه نتانیاهو سبب شد تا ارتباط با امارات و بحرین راهی برای دولت اسرائیل باشد تا باچنگ زدن به هزاران میلیارد دلار پول مفت امارات و بحرین، مشکلات اقتصادی خود را مرتفع کند.

این کارشناس سیاسی تاکید کرد: روابط امارات متحده عربی و بحرین با رژیم منفور صهیونیستی، بر اساس شیطنت و نقشه شخص ترامپ قمارباز بوده است زیرا با تقویت جبهه مقاومت در منطقه غرب آسیا و ایجاد گروه‌های جهادی حزب الله در یمن و حشدالشعبی در عراق ، امریکا احساس نگرانی جدی نسبت به اهداف خود وهمچنین تمامیت رژیم صهیونیستی کرد،  لذا نقشه این توافق و عادی سازی روابط را برنامه ریزی کرد و به تصور خام خود که این توافق، تاثیر بسزایی در انتخابات آینده آمریکا خواهد داشت در حالی که ترامپ در مقابل ملت آمریکا به آدم کش ودیوانه معروف شده و هیچ شانس و محبوبیتی ندارد.

مقدم بیان کرد: سران خودفروخته و احمق عربی برای حفظ مقام خود دست به چنین توافقنامه ای زده اند به گمان  اینکه امریکا و اسرائیل می توانند آنها را حفظ کنند ، اگرسران کوته فکر و نفهم این کشورهای عربی از صدام درس می گرفتند دست به چنین توافقنامه ننگین و خفت بار نمی زدند زیرا دیدند که آنها هیچ کمکی نتوانستد به صدام  کنند.

وی بیان کرد: سران مرتجع عربی بی تردید از این خیانتی که مرتکب شده اند بهره ای جز سقوط  خفت بار خود نخواهند برد. نمی‌دانم چرا نباید بفهمند که اسرائیل تاکنون برای هیچ کشوری نصیبی جز خیانت و خسارت نداشته است و ترامپ دیوانه و آدم کش، آنها را به مثابه گاوشیرده می داند و بنا به فرموده مقام معظم رهبری حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای این جنایت‌ها در حق ملت مظلوم فلسطین دیری نخواهد پایید اما لکه ننگ آن بر پیشانی کسانی که غصب کشور و آواره کردن ملت فلسطین را به بوته فراموشی سپردند و پای صهیونیستها را در منطقه باز کردند، تا ابد باقی خواهد ماند.

وی ابراز داشت: با توجه به وضعیت آشفته اسرائیل و اتفاقاتی که ظرف سال های اخیر در فلسطین ، لبنان و سوریه رخ داده یقینا رژیم اشغالگر از این به بعد، بدتر از گذشته روی امنیت و ثبات را نخواهد دید و هم اینکه حماقت سران خائن کشورهای عربی در خیانت به آرمان فلسطین محکوم به شکست است. یقینا مسببان این خیانت آماج خشم مقدس و انتقام سخت امت های اسلامی قرار خواهند گرفت چراکه با این اقدام، آینده‌ای خطرناک را برای امریکا و حامیان توافقنامه شاهد خواهیم بود  و رویای ایجاد خاورمیانه جدید را بحول و قوه الهی به گور خواهند برد.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان در خاتمه خاطر نشان کرد: طبیعی است هرگونه به رسمیت شناختن اسرائیل با مخالفت شدید مردم مظلوم فلسطین ، امارات و بحرین مواجه خواهد شد ، ما و همه کشورهای اسلامی خواستار تاسیس کشور مستقل فلسطین به مرکزیت  قدس شریف هستیم چرا که باور داریم آزادی کامل فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غاصب از وعده‌ های الهی است که قطعاً محقق خواهد شد و برای غاصبان ، جنایتکاران وهمچنین سرسپردگان خائن و ذلیل عربی جز ننگ و نفرت ابدی چیز دیگری باقی نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها