رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 466 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  رونمایی از سکه یادبود طلا و نقره سردار دل‌ها در کرمان+تصویر به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، بعد از ظهر امروز طی مراسمی در بیت‌الزهرای کرمان و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، از سکه یادبود طلا و نقره سپهبد شهید […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رونمایی از سکه یادبود طلا و نقره سردار دل‌ها در کرمان+تصویر

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، بعد از ظهر امروز طی مراسمی در بیت‌الزهرای کرمان و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، از سکه یادبود طلا و نقره سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی رونمایی شد.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این آیین بنیانگذار بیت‌الزهراء را مرد میدان واقعی دفاع از اسلام و تصویرگر حقیقت انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: تلاش‌های سردار سلیمانی فتنه استکبار را در نطفه خفه و از تفرقه در جهان اسلام جلوگیری کرد.

وی حاج‌قاسم را الگوی عملی اطاعت محض از ولایت دانست و عنوان کرد: هر کس می‌خواهد در طراز انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها از جمله ولایت‌محوری و  مردم‌داری باشد، شهید حاج‌قاسم سلیمانی را الگوی خود قرار دهد.

سردار معروفی با اشاره به اینکه بیت‌الزهرا « موقوفه شهید سلیمانی در کرمان» مرکزی برای ترویج مکتب حاج‌قاسم خواهد شد، افزود: معامله شهید سلیمانی با خدا و ائمه اطهار (ع) بود.

14000207000778 Test NewPhotoFree - رونمایی از سکه یادبود طلا و نقره سردار دل‌ها در کرمان+تصویر

14000207000779 Test NewPhotoFree - رونمایی از سکه یادبود طلا و نقره سردار دل‌ها در کرمان+تصویر

14000207000781 Test NewPhotoFree - رونمایی از سکه یادبود طلا و نقره سردار دل‌ها در کرمان+تصویر

 

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق


این خبر را هم ببینید:  دسترسی ۵ چهره آشنا به فایل افشا شده ظریف

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها