پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

رولت روسی بانکداران تا فروپاشی مغز آمریکا ادامه دارد

به گزارش جامعه نیوز:

رولت روسی بانکداران تا فروپاشی مغز آمریکا ادامه دارد

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از راشاتودی، مکس کایزر و استیسی هربرت دو کارشناس آمریکایی شبکه راشاتودی طی برنامه‌ای به موضوع تئوری توطئه بانک‌های امریکایی در کنترل بازارهای سرمایه‌ای این کشور پرداختند.

به گفته این کارشناسان، بازار سرمایه آمریکا دیگر آن گونه که باید آزاد نیست چرا که همه چیز تحت کنترل بانک مرکزی فدرال آمریکا و بانک‌های مرکزی ایالتی است.

هربرت گفت:‌در سال ۲۰۰۸ بانک مرکزی فدرال آمریکا با ارائه پول رایگان به بانک‌ها و اجرای سیاست‌های انبساط پولی در بحران اقتصادی مداخله کرد .

وی معتقد است: تمام بدهی‌های بعد و غیرقابل پرداخت از طرف بانک‌ها بود و این بخش مالی بود که در سال ۲۰۰۸ تقریبا در حال نابودی بود و بانک مرکزی فدرال آن را نجات داد.

به گفته این کارشناس آمریکایی، از آن زمان به بعد ریسک در بازارهای اعتباری و اوراق قرضه آمریکا افزایش یافت و به همین دلیل بانک‌های مرکزی در سراسر جهان حالا مجبور هستند سیاست‌های مضاعفی را اجرایی کنند.

مکس کایزر هم در این باره گفت: جروم پاول، رئیس کل بانک مرکزی آمریکا، و دیگر رؤسای بانک‌های مرکزی ایالتی در این کشور به همراه وارن بافت، سرمایه‌دار بزرگ آمریکایی، در حال بازی دوئل یا رولت روسی با بازار مالی آمریکا هستند.

وی تأکید کرد: آنها اسلحه‌ای دارند که یک گلوله مخاطره‌آمیز دارد آنها خشاب گردان اسلحه را می‌گردانند آن را به طرف سر آمریکا نشانه گرفته و ماشه را می‌کشند و امیدوار هستند که سر آمریکا متلاشی نشود و آنها بتوانند برای مدت زمان بیشتری پول مفت در اختیار داشته باشند. آنها هر روز در حال انجام این کار هستند.

این خبر را هم ببینید:  «هم‌سایه انقلاب» منتشر شد/ یادنامه‌ای برای شاعر همه روزهای انقلاب

به گفته کایزر اما نهایتا همانگونه که در سال ۲۰۰۸ شاهد بودیم آنها سر آمریکا را متلاشی خواهند کرد و این مسأله مجدداً رخ خواهد داد.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *