رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: روش‌های خوشبختی در یک کتاب/ «هلهله فرشته‌ها»‌ منتشر شد به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «هلهله فرشته‌ها» به قلم علی اکبر حایری و سعید شریف یزدی توسط نشر معارف روانه بازار شده است. این کتاب داستان زوج امروزی است با نام شیرین و فرهاد که وارد زندگی مشترک می‌شوند […]

به گزارش جامعه نیوز:

روش‌های خوشبختی در یک کتاب/ «هلهله فرشته‌ها»‌ منتشر شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «هلهله فرشته‌ها» به قلم علی اکبر حایری و سعید شریف یزدی توسط نشر معارف روانه بازار شده است.

این کتاب داستان زوج امروزی است با نام شیرین و فرهاد که وارد زندگی مشترک می‌شوند و در طول زندگیشان به مشکلاتی برمی‌خورند و در دو راهی‌های مختلف قرار می‌گیرند.

لازم به ذکر است که این اثر داستان صرف نیست. در بین هر موقعیت نویسندگان کتاب بخشی از زندگی رویایی زوج آسمانی امیر المومنین علی (ع) و حضرت زهرا (س) را به عنوان راهکار و تکنیک‌های خوشبختی از نظر اسلام روایت و تحلیل روان‌شناختی می‌کنند.

13990501000099 Test NewPhotoFree - روش‌های خوشبختی در یک کتاب/ «هلهله فرشته‌ها»‌ منتشر شد

کتاب «هلهله فرشته‌ها» که در بردارنده مؤلفه‌ها و تکنیک‌های خوشبختی زندگی از منظر سیره حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) است با حجم پایینش دارای مضامین عالی است و مطمئنا در بستر روایت مخاطبین زیادی را به خود جلب می‌کند.

این کتاب در ۱۲۸ صفحه و با قیمت ۲۵۰۰۰ تومان توسط نشر معارف به تازگی منتشر شده است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  فرمانده نیروی انتظامی به کمیسیون شوراها می‌رود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها