رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  روسیه: واکسن روسی در برابر گونه هندی کرونا موثر است به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از تاس، الکساندر گینتسبورگ، مدیر عامل مرکز ویروس شناسی گامالیا (سازنده واکسن اسپوتنیک وی) می‌گوید: واکسن اسپوتنیک وی روسیه در برابر گونه هندی ویروس کرونا موثر است. وزارت بهداشت هند […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روسیه: واکسن روسی در برابر گونه هندی کرونا موثر است

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از تاس، الکساندر گینتسبورگ، مدیر عامل مرکز ویروس شناسی گامالیا (سازنده واکسن اسپوتنیک وی) می‌گوید: واکسن اسپوتنیک وی روسیه در برابر گونه هندی ویروس کرونا موثر است.

وزارت بهداشت هند در اواخر ماه مارس گزارش داد که نوع جدید ویروس کرونا با جهش‌های E۴۸۴Q و L۴۵۲R  در کشور شناسایی شده است؛ همچنین گزارش شده که این جهش ها در حدود ۱۵-۲۰ درصد نمونه‌ها رخ داده و در سویه‌های انگلیس، آفریقای جنوبی و برزیل مشاهده شده است.

الکساندر گینتسبورگ روز سه شنبه به گفت‌و‌گو با تاس اظهار داشت: واکسن کرونا ویروس اسپوتنیک وی آنتی بادی کافی برای مبارزه با سویه هندی ویروس می‌دهد.

مدیر عامل مرکز ویروس شناسی گامالیا گفت: در صورت لزوم، با تیترهای بالایی از آنتی بادی‌های ناشی از واکسن اسپوتنیک وی با گونه هندی مبارزه خواهیم کرد. 

14000208000204 Test PhotoN - روسیه: واکسن روسی  در برابر گونه هندی کرونا موثر است
الکساندر گینتسبورگ مدیر عامل مرکز ویروس شناسی گامالیا (سازنده واکسن اسپوتنیک وی)

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  چابک سازی در شهرداری در حد یک اداره کل/ماجرای ادغام اداره کل ایثارگران به کجا رسید؟

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها