رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 483 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  روسیه تولید واکسن ویروس کرونا برای حیوانات را آغاز کرد به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از تاس، موسسه دامپزشکی و محصولات دفع آفات روسیه  تولید واکسن کرونا برای حیوانات را آغاز کرد.  کنستانتین ساونکوف، معاون سازمان فدرال نظارت بر دامپزشکی و گیاه پزشکی روسیه اظهار داشت: آزمایشات بالینی کارنیواک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روسیه تولید واکسن ویروس کرونا برای حیوانات را آغاز کرد

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از تاس، موسسه دامپزشکی و محصولات دفع آفات روسیه  تولید واکسن کرونا برای حیوانات را آغاز کرد. 

کنستانتین ساونکوف، معاون سازمان فدرال نظارت بر دامپزشکی و گیاه پزشکی روسیه اظهار داشت: آزمایشات بالینی کارنیواک کاو  از اکتبر سال گذشته آغاز شد و شامل سگ، گربه، روباه قطبی، راسو، روباه و حیوانات دیگر بود.

این واکسن محصول شرکت روسلخوزنادزور، یکی از زیرشاخه‌های مرکز بهداشت حیوانات و طیور فدراسیون روسیه است و «کارنیواک-کوو» نام‌گذاری شده است.

به گفته مرکز فدرال حفاظت از سلامت حیوانات، اولین دسته از واکسن  کارنیواک-کوو که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در میان حیوانات طراحی شده شامل ۱۷ هزار دز است.

یولیا ملانو، سخنگوی اداره فدرال بازرسی بهداشت مواد غذایی، گیاهی و دامی می‌گوید: از هم اکنون، می توان ماهانه  سه میلیون دز  واکسن حیوانات را تولید کرد؛ در آینده، اگر سفارشات از دیگر مناطق جهان اضافه شود امکان افزایش میزان آن به پنج میلیون دز نیز وجود دارد.

13991214000496 Test PhotoN - روسیه تولید واکسن ویروس کرونا برای حیوانات را آغاز کرد

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  برجام نجات دهنده اقتصاد ایران نیست و صرفا نقش مسکن را دارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها