رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  روحانی: یکی از آرزوهای من این بود که با آمار و زمان‌بندی با مردم حرف بزنم به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور، پیش از ظهر امروز (پنجشنبه ۱۲ تیرماه) در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملّی وزارت نیرو در دو استان فارس و کرمانشاه، گفت: در شرایطی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روحانی: یکی از آرزوهای من این بود که با آمار و زمان‌بندی با مردم حرف بزنم

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور، پیش از ظهر امروز (پنجشنبه ۱۲ تیرماه) در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملّی وزارت نیرو در دو استان فارس و کرمانشاه، گفت: در شرایطی که  یک ستم‌گری به اسم آمریکا هر روز ما را تحت تحریم و فشار قرار می‌دهد، ما داریم با افتخار از دستاوردهای‌مان سخن می‌گوییم.

وی با بیان اینکه از ۴ تصویه‌خانه فاضلاب در قبل از انقلاب به  ۲۴۲ تصویه‌خانه رسیده‌ایم، گفت: قبل از انقلاب ۲۷ تسویه‌خانه آب داشته‌ایم که این عدد، هم‌اکنون به ۱۵۶ رسیده است. یعنی حرکت ما حرکت پرشتابی بوده و مردم برای آبادانی سرزمین‌شان تلاش کرده‌اند.

روحانی، نظم و ترتیب در بهره‌برداری از پروژه‌ها را حائز اهمیت خواند و گفت: یک زمان ما وعده می‌دهیم که در این دولت تعدادی سد را ان‌شاءالله به افتتاح می‌رسانیم، اما یک زمان دیگر، دقیق تر حرف می‌زنیم می‌گوییم تا امروز ۴۳ سد را افتتاح کرده‌ایم و تا پایان دولت ۵۸ سد را به افتتاح می‌رسانیم.

وی ادامه داد: اینکه بتوانیم با آمار و زمان‌بندی حرف برنیم، یکی از آرزوهای من بود. در کشورهای غربی و اروپایی اینطور است، مثلاً می‌گویند تا پایان سه سال دیگر این ۱۰ پروژه به افتتاح می‌رسد. حتی تاریخ و روز آن را هم اعلام می‌کنند.

روحانی با بیان اینکه امروز در کشور در قسمت الف و ب، یعنی آب و برق به این نقطه رسیده‌ایم، گفت: امیدوار هستیم این روند را تا ی حروف الفبا پیش ببریم.

این خبر را هم ببینید:  الزامات حقوقی طرح مالیات بر عایدی سرمایه

وی ادامه داد: اینکه وزیر ما می‌گوید در ۱۲  ماه امسال چند طرح افتتاح می‌شود و بعد از آن هم تا پایان دولت چه تعداد دیگر افتتاح می‌شود، بسیار مهم است. منظم بودن و با محاسبه حرکت کردن، مردم را امیدوار و بانشاط می‌کند. فقط دبستان نیست که آغاز و پایان آن مشخص است، در همه طرح‌ها باید بتوانیم با زمانبندی حرف بزنیم.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها