رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  روحانی: معیار ما در همه استان‌ها مبارزه با ویروس کرونا و تلاش برای جهش تولید است به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در آئین بهره‌برداری از طرح‌های ملی سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با تلاش ارزشمند در منطقه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روحانی: معیار ما در همه استان‌ها مبارزه با ویروس کرونا و تلاش برای جهش تولید است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در آئین بهره‌برداری از طرح‌های ملی سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با تلاش ارزشمند در منطقه ارس؛ مردم آذربائیجان شرقی و مردم کشورمان از این طرح‌ها استفاده خواهند کرد.

وی در ادامه سخنان خود در افتتاحیه طرح‌های مناطق آزاد، اظهار داشت: جزیره قشم یکی از زیباترین جزایر کشور است و جاذبه زیادی برای گردشگری دارد. امسال معیار ما در همه استان‌ها مبارزه خوب با ویروس کرونا و تلاش برای جهش تولید است.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: مناطق آزاد برای ما از لحاظ خدمات، گردشگری، تجارت، صنایع، کشاورزی و شرکت‌های دانش بنیان ارزش بسیاری دارد. مناطق آزاد و ویژه ما در سراسر کشور چهره دیگری به خود گرفته است. در ابتدای دولت در سال ۹۲ اعلام کردم مناطق آزاد باید از منطقه واردات به منطقه صادرات تبدیل شود. امروز مناطق آزاد ما تحرک جدیدی به خود گرفته است. 

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها