رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  روحانی: طراحان تحریم علیه ملت ایران به زباله‌دان رفتند/ ملت ایران مقاومت خوبی داشت به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز (پنج‌شنبه ۶ آذر) در آیین افتتاح سه طرح پتروشیمی اظهار داشت: ما در یک هفته شاهد افتتاح ۳ طرح هستیم که ارزش آن ۳۰ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روحانی: طراحان تحریم علیه ملت ایران به زباله‌دان رفتند/ ملت ایران مقاومت خوبی داشت

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز (پنج‌شنبه ۶ آذر) در آیین افتتاح سه طرح پتروشیمی اظهار داشت: ما در یک هفته شاهد افتتاح ۳ طرح هستیم که ارزش آن ۳۰ هزار میلیارد تومان است. 

وی افزود: این موضوع برای آن افرادی که علیه ملت ایران نیت شوم داشتند باورکردنی نیست که در یک روز ۳۰ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه مهم افتتاح شود که برای افتتاح این طرح‌ها رقمی حدود هزار میلیارد دلار اعتبار هزینه شده است. 

رئیس جمهور با اشاره به افتتاح یک طرح در پتروشیمی که محصولش اوره و آمونیاک صادراتی است تصریح کرد: این طرح‌ها هم جهت صادرات است و هم نیازهای کشور را تامین خواهد کرد.

وی اظهار داشت: طرح فرآورش ۵۰ هزار بشکه‌ای امروز برای ما اهمیت زیادی دارد که با این مدل فرآورش، اولین باری است که ما در این صنعت گام گذاشتیم. 

روحانی خاطرنشان کرد: تاسیس مخازن بزرگ نفت، میعانات و گاز هم برای توسعه کشور نیاز است این در حالی است که در طول سال‌های گذشته ما مشکلاتی را داشتیم اما چون مخازن گاز نداشتیم این مشکل وجود داشت اما باید مخازن گاز را بسازیم که با افتتاح امروز این طرح این مشکل هم برطرف شد. 

وی تصریح کرد: ملت ایران در این ۳ سال جنگ (اشاره به جنگ اقتصادی)، مقاومت خوبی داشت هر چند که قبل از آن هم مقاومت و ایستادگی داشتیم اما در طول این تحریم‌ها در واقع سه سال در جنگ و رویاروی بودیم که آنها شکست مفتضحانه خوردند و آنهایی که می‌خواستند ملت ایران جشن ۲۲ بهمن سال ۹۷ را نبیند و دشمنان وارد کشورمان شوند همگی سرنگون شدند و همه دوران شان به پایان رسیده و چند هفته دیگر به زباله‌دان می‌روند. 

این خبر را هم ببینید:  تحلیلی از علّت عدم کاندیداتوری خاتمی در سال 88/ کروبی در جریان پشت پرده فتنه نبود

روحانی گفت: ملت بزرگ ایران با مقاومت و ایستادگی ایستاد و آنها شکست خوردند این در حالی است که ایران نشان داد که اقتصادی بزرگ و مقاوم دارد. ضمن اینکه هیچ کشوری چنین قدرتی ندارد که بتواند در سه سال جنگ مداوم و رویارویی بایستد و موفق و پیروز شود؛ عظمت ملت ایران و قدرت ملت ایران و تاب‌آوری این ملت در سایه خود اتکایی و درون زایی منطقه بوده است. 

رئیس جمهور خاطرنشان کرد:‌ ملت ایران همواره کارهای بزرگ کرده است ضمن اینکه ایران نقطه مهمی است و جایگاه جغرافیایی عظیم و بزرگ است که هیچ قدرتی نمی‌تواند ایران را حذف کند. پیشرفت ایران متعلق به منطقه و جهان است. 

ادامه دارد….


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها