رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 100 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  روحانی: صهیونیست‌ها دارند مسیر توهین و اهانت به اسلام و پیامبر را مجدداً بازآفرینی می‌کنند به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در آئین بهره‌برداری از طرح‌های ملی سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با تلاش ارزشمند در منطقه ارس؛ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روحانی: صهیونیست‌ها دارند مسیر توهین و اهانت به اسلام و پیامبر را مجدداً بازآفرینی می‌کنند

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در آئین بهره‌برداری از طرح‌های ملی سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با تلاش ارزشمند در منطقه ارس؛ مردم آذربائیجان شرقی و مردم کشورمان از این طرح‌ها استفاده خواهند کرد.

وی در ادامه سخنان خود در افتتاحیه طرح‌های مناطق آزاد، اظهار داشت: جزیره قشم یکی از زیباترین جزایر کشور است و جاذبه زیادی برای گردشگری دارد. امسال معیار ما در همه استان‌ها مبارزه خوب با ویروس کرونا و تلاش برای جهش تولید است.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: مناطق آزاد برای ما از لحاظ خدمات، گردشگری، تجارت، صنایع، کشاورزی و شرکت‌های دانش بنیان ارزش بسیاری دارد. مناطق آزاد و ویژه ما در سراسر کشور چهره دیگری به خود گرفته است. در ابتدای دولت در سال ۹۲ اعلام کردم مناطق آزاد باید از منطقه واردات به منطقه صادرات تبدیل شود. امروز مناطق آزاد ما تحرک جدیدی به خود گرفته است. 

روحانی خاطر نشان کرد: ما امروز در یک شرایط خاص و ویژه‌ای هستیم. در شرایطی که از یک طرف صهیونیستها در منطقه ما مشغول توطئه هستند و متاسفانه برخی کشورهای مسلمان و عرب منطقه را اغفال می‌کنند لذاباید از دو جنبه نسبت به فلسطین و مردم آن حساسیت داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: از طرف دیگر صهیونیست‌ها و اذناب آن در دنیا دارند مسیر توهین و اهانت به اسلام و به پیامبر را مجدداً در بعضی از موارد و مجلات از نو باز آفرینی می‌کنند چیزی که چند سال پیش بوده است مجدداً به چاپ می رسانند، معنای آن این است که در یک شرایط اساسی در امروز قرار گرفتیم.

روحانی تاکید کرد: ما باید از ایران‌مان، منافع‌مان، اسلام مان و ارزش‌هایمان به خوبی دفاع کنیم. خوشبختانه در سراسر کشور ما امروز در برابر هر حادثه‌ای که پیش می آید چه توطئه صهیونیست‌ها برای سرزمین فلسطین و چه توطئه علیه فرهنگ اسلام مردم حساسیت خودشان را نشان می‌دهند و به جهانیان اعلام می‌کنند که ما همچنان طرفدار مظلومان عالم خواهیم بود و همچنان در برابر قلدر صفتان به خوبی ایستادگی می‌کنیم.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها