رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 58 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  روحانی: دولت نتوانسته نمره ۲۰ بگیرد به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس،‌ حجت‌الاسلام حسن روحانی در حاشیه نشست سران قوا که امروز (دوشنبه ۸ دی ماه) به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: به مردم عزیز ایران می‌گویم که آنها ۲ نمره ۲۰ را به دست ‌آورده‌اند که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روحانی: دولت نتوانسته نمره ۲۰ بگیرد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس،‌ حجت‌الاسلام حسن روحانی در حاشیه نشست سران قوا که امروز (دوشنبه ۸ دی ماه) به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: به مردم عزیز ایران می‌گویم که آنها ۲ نمره ۲۰ را به دست ‌آورده‌اند که البته تا پایان سال باز هم زمان داریم، ولی دولت نتوانسته که نمره ۲۰ را بگیرد.

وی افزود: مردم ایران در مقاومت و ایستادگی و در برابر  جنگ اقتصادی و تحریم‌های ضد بشری و انسانی آمریکا نمره ۲۰ گرفته و در برابر ویروس کرونا هم ملت ایران با ایستادگی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نمره ۲۰ دیگری گرفتند.

رئیس جمهور افزود: در جلسه امروز سران قوا عمدتاً در سه موضوع با هم صحبت کردیم؛ باید تحریم‌ها را بی اثر کرده و در قدم بعدی تحریم را بشکنیم.

روحانی گفت: در این زمینه‌ها گفتگوهای خوبی با یکدیگر داشتیم و نسبت به شیوه‌ها و قدم‌هایی که باید با یکدیگر برداریم، گفتگو کردیم.

وی گفت: نظرات ما نزدیک و مشابه یکدیگر است و این بحث را در جلسه بعدی سران قوا ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور در باره لایحه بودجه ۱۴۰۰ خاطرنشان کرد: این لایحه به مجلس تقدیم شده و در اختیار نمایندگان است، ضمن این که نمایندگان در حال بررسی آن هستند.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  بابایی: شفافیت رای اعتماد و سوال از وزرا ضروری است/حوزه مالی و نظارت باید شفاف شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها