رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
اوقات شرعی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور، عصر امروز (دوشنبه ۲۰ بهمن) در آیین بهره‌ّرداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری عشایر و روستایی و پروژه‌های ملی وزارت کار که همزمان با دهه فجر صورت گرفت، با تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: بسیار خرسندم که امروز شاهد طرح‌متنوع در روستاهای کشور بودیم. افتتاح و رونمایی […]

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور، عصر امروز (دوشنبه ۲۰ بهمن) در آیین بهره‌ّرداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری عشایر و روستایی و پروژه‌های ملی وزارت کار که همزمان با دهه فجر صورت گرفت، با تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: بسیار خرسندم که امروز شاهد طرح‌متنوع در روستاهای کشور بودیم. افتتاح و رونمایی از ۱۴۲ طرح در آغاز این برنامه و طرح‌های بعدی به معنای آن است که تحول بسیار خوبی را امروز در روستاهای کشور شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه همه دولت‌ها از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون به روستاییان کمک کرده اند، اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید کار فوق‌العاده‌ای در ارتباط با برق، آب، گاز، راه‌ها، مدارس و مخصوصاً بهداشت و ارتباطات روستایی انجام شد. همچنین بسیاری از روستاهای ما به سیستم اینترنت متصل هستند.

رئیس‌جمهور با اشاره به آغاز واکسیناسیون کرونا از فردا گفت: فردا روز مبارکی خواهد بود و این طرح که با سرعت ادامه پیدا می‌کند طبق سندی که ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب رسانده و ابلاغ کرده، امیدواریم سال آینده برای مردم ما سال بهتری باشد هم در مقابله با این ویروس هم تلاش‌هایی که ملت بزرگ ما انجام دادند.

وی افزود: از لحاظ تحریم هم تحریم شکست خورده است و ملت ما سال آینده شرایط بهتری خواهند داشت.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  هزار میلیارد تومان اوراق رهنی بانک مسکن در یک روز پذیره‌نویسی شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها